چگونه نیک جوناس ، ووپی گلدبرگ ، شای میچل و 16 نفر دیگر پس از تشخیص سلامتی یافتند

[ad_1]

“پای زندگی من شامل حال خانواده ام و دوستانم است که می خواهم آن را بکشم. بدن: تجربه بدنی ، بهبودی ضربه. روح: واقعاً سکوت است. من با سه فرزند زیر 11 سال شناخته شده ام خیلی به کمد من بروید من در تاریکی روی کمد خودم روی زمین آهنگ نوشته ام. اگر می خواهم به یک استودیوی تلویزیونی در هر جای دنیا بروم ، اولین سوال من این است که: “آیا اتاقی با در وجود دارد؟ جایی که می توانم فقط برای نفس کشیدن چند دقیقه ای بروم ، باتری هایم را دوباره شارژ کنم.

“پس از آن ابراز شد. بنابراین بسیاری از افسردگی من ناشی از ابراز ناراحتی ، غم و عصبانیت من نیست. معمولاً یک غم یا تنهایی ، یا برخی از افکار غلط که به ذهنم خطور می کند واقعاً جوان است و من فقط به آن اعتقاد داشتم احساس اینکه من به اندازه کافی پردازش کرده ام مهم است و این می تواند شامل تخلیه با دوستان ، احساس بیان هنری ، طراحی چیزی باشد.

“ازدواج یک ازدواج بزرگ است. با سه بچه سخت است ، اما من و شوهرم ، سوله ، سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است دزدکی حرکت کنیم.

“بالای سر شغل و امور مالی خود: احساس می کنم [the] مردسالاری فقط به سر زنان ضربه می زند – به خصوص هنرمندان. من به خاطر مراقبت از پولم شرمنده شده ام و از اینکه به دنبال پولم نیستم شرمنده ام. شما نمی توانید برنده شوید! بنابراین من فقط ادامه می دهم

“استراحت مغزی: تماشای بی رویه تلویزیون. شناور ، زمان سرگردانی. ذهن پرسه زدن. به عنوان یک هنرمند و کسی که عاشق فلسفه است ، اگر همه چیز بسته بندی نشده باشد ، نمی توانم” پیام ها “را دریافت کنم. ، از جمله ذهن و محیط زندگی من. بنابراین وقت آن است که بنشینم. گفتن راحت تر از سال گذشته با سه بچه ای که در خانه تحصیل می کنند – چشمانم ضربدر است!

وی افزود: “یكی دیگر این است كه اطمینان حاصل كنم در جامعه مورد توجه مردم هستم. من همچنین هر كودك را در یكی از حیوانات دارم.

“آرایش: این برای من چیز بزرگی است. و خدا رحمت کند ، داشتن یک نوزاد تازه متولد شده و شیردهی ، هر چند وقت یک بار دوش بگیرم یک لوکس عظیم است.

“من کمی کیمیاگر داروخانه های روغن معطر هستم. کار تنفس برای من نیز بسیار قدرتمند است ، زیرا نفس کم عمق پیوسته به مغزم پیغام می دهد که من در یک وضعیت اضطراری مداوم یا در حال پرواز هستم. من پنج بطری روغن ضروری خوشمزه بچینید و سپس با هر یک نفس های عمیق بکشید. گاهی اوقات احساس می کنم از بین رفته ام ، اما این کار تنفس حیات آور است. پنی فرانسیس داروخانه محصولات بسیار زیبایی درست می کند ، [like] گل گیاه شمعدانی و گل گیاه هیبیسکوس. زندگی های زنده توسط نادین آرتمیس: او فرمانروایی می کند. و مومیایی کردن! من یک ملکه مومیایی هستم. یکی از آنها را من دوست دارم توسط Monastery — کنسانتره تعمیرات گل عطار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>