چگونه هالیوود ناکام می ماند مدل موهای سیاه

[ad_1]

شمردن تعداد بازیگران سیاه پوستی که از طریق شبکه های اجتماعی یا در غیر این صورت تجربیات دلخراشی را که در صحنه آرایی با آرایشگران انجام داده اند و دانش کمی از نحوه مدل دادن به موهای سیاه دارند ، دشوار است.

فقط ماه گذشته ، دبیرستان موسیقی ستاره مونیک کلمن در مصاحبه ای با خودی شخصیت او ، تیلور مک کسی ، اغلب در این حق رایان از سربند استفاده می کرد – نه به انتخاب ، بلکه به این دلیل که سبک های اصلی استخدام شده برای انجام کار نمی دانستند که چگونه موهای خود را انجام دهند. کلمن گفت: “واقعیت این است که آنها موهای من را درست کرده اند و در قسمت جلوی آنها بسیار ضعیف عمل کرده اند.”

تقریباً همانند تاتی گابریل که اخیراً نشان داده است که او موج انگشتهای بور و یخی خود را به عنوان احتیاط در Netflix تنظیم می کند ماجراهای ترسناک سابرینا، پذیرش کلمن گفتگوی بسیار بزرگتری را برانگیخت در مورد یک واقعیت مسئله دار در هالیوود. هر دو داستان از ده ها بازیگر سیاه پوست تقلید می کند که تجربیات وحشتناکی را که با آرایشگران بی تجربه در هالیوود داشته اند ، شرح داده اند. انجمنیوت نیکول براون در یک توییت ویروسی در سال 2019 فاش کرد که او اغلب در حالی که موهای خود را برای جلوگیری از “[looking] دیوانه روی صفحه،” در حالی که گابوری سیدیبه پاسخ داد به توییت فوق الذکر مبنی بر اینکه او گاهی اوقات از کارگردانان درخواست می کند تا شخصیت های او اگر در بودجه خود از آرایشگران با تجربه سیاه استفاده نمی کنند ، از سبک محافظتی استفاده کنند.

همانطور که فشار برای تنوع روی صفحه افزایش می یابد ، عدم حضور کلی متخصصان زیبایی سیاه در صنعت همچنان ادامه دارد. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، Netflix منتشر کرد با خوشحالی از قبل، یک فیلم مو محور است که می بیند زنی با بازی سانا لاتان در حال تراشیدن موهایش پس از جدایی به عنوان درسی برای پذیرش زیبایی طبیعی او است. ماموریت این فیلم کشف رابطه پیچیده ای بود که بسیاری از زنان سیاه پوست با موهایشان دارند ، اما همانطور که لری سیمز ، آرایشگر مشهور به POPSUGAR اشاره کرد ، رئیس بخش مو فیلم یک زن سفید پوست بود و تجربه کمی در کار با موهای سیاه داشت.

وی گفت: “این یک چیز دشوار است.” “رئیس بودن او در یک فیلم سیاه کمی مأیوس کننده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>