چگونه هالی بری پس از تمرین از ابتلا به جراحات جلوگیری می کند

[ad_1]

همانطور که من زندگی خود را به عنوان یک دختر و سپس یک زن گذرانده ام ، من متوجه شده ام که چند چیز به طور قطع برای بدن زنان اتفاق می افتد اما در مورد آنها هرگز واقعا صحبت نمی شود. چندین سال طول کشید تا اینکه درمورد آلوپسی پس از زایمان یا اینکه اپیزیوتومی چیست فهمیدم. من همچنین به نوعی متعجب شدم که فهمیدم طاسی زنانه چیزی است – و این ممکن است دلیل این باشد که قسمت شما شروع به بزرگ شدن می کند. و در جهت کاملاً مخالف ، موضوع موهای صورت وجود دارد.

در حال حاضر ، تعداد زیادی زن و زن در آنجا وجود دارند که خوشحال هستند که به صراحت در مورد اپیلاسیون استاچ خود صحبت می کنند یا آن موهای چانه را که به نظر می رسد همیشه در نامناسب ترین لحظات جوانه می زنند ، صحبت می کنند. اما کسانی هم هستند که کمی بیشتر به این موضوع دلهره دارند و در سال 2021 ، می گویم وقت آن بود که ادعاها را کنار بگذاریم ، نه؟ بسیاری از ما چنین می کنیم مقداری نوعی از بین بردن موهای صورت. و این افراد ثروتمند و مشهور را شامل می شود ، افرادی در جامعه ما که زیباترین به نظر می رسند – بله ، حتی کسانی که که لیست “زیباترین”.

“هنگامی که من بزرگ می شدم ، من از موهای زائد استفاده می کردم [to remove facial hair which would] پوست من را بردار ، ” توت هاله، بازیگر برنده اسکار و در حال حاضر سفیر Finishing Touch ، بعدازظهر پنجشنبه با تماس زوم به من می گوید. ما در مورد مشارکت او با این مارک صحبت می کنیم ، ابزار پیشگیری از راه حل “بی عیب و نقص” آن است. وی توضیح می دهد: “این باعث سوختن لب من می شود ، و سپس من به مدت شش ماه جای زخم دارم ، مانند یک پوزه اطراف.”

خوشبختانه ، از روزهای اپیلاسیون بری ، همه چیز بسیار بهبود یافته است. هنگامی که او ابزار Flawless را کشف کرد ، بلافاصله یک فرد تازه مسلمان شد – او با من در میان گذاشت که قبل از اینکه تصمیم بگیرد با این برند شریک شود ، از این محصول استفاده کرده است. “این محصولات فقط همه اینها را گرفته اند [damage] بیرون از میز ما میتوانیم [remove the hair] اکنون ، بدون زحمت و تمیز. ما قصد آسیب رساندن یا زخم شدن خود را نداریم – ما فقط از شر مو خلاص می شویم. “

ابزاری بدون نقص برای رفع موهای زائد

Finishing Touch Flawless

بری به من گفت که از این ابزار – که تقریباً به اندازه یک پایه چوب زیرین است – بر روی لب فوقانی ، سوزش سر و چانه خود برای موهای نامناسبی که “عصب” آنها را جمع می کند استفاده می کند. او می گوید که این کار برای او بسیار خوب است ، به طوری که حتی دختر 13 ساله اش نهلا را مجبور به استفاده از آن و سایر محصولات حذف مو از مارک تجاری کرده است.

او به اشتراک می گذارد: “دخترم واقعاً عاشق تیغ جدید است ، زیرا او تازه در حال یادگیری است. من می توانم این را به او بدهم و می دانم که او قصد ندارد در وان خون بکشد.” “به عنوان یک مادر ، این باعث می شود که واقعاً احساس خوبی داشته باشم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>