چگونه هنرمندان برتر Spotify خود را پیدا کنیم

[ad_1]

به نظر می رسد از نمودارهای تولد موسیقی گرفته تا مراکز گیاهی و موارد دیگر ، Spotify روشی را نیز برای دیدن هنرمندان ، آهنگ ها و ژانرهای بیشتر ارائه می دهد. اما در حال حاضر ، فقط Wrapped برای گفتن به ما وجود دارد – که به معنای انتظار تا پایان سال است. خوشبختانه ، ما در هر زمان راهی برای دیدن هنرمندان و نمودارهای برتر شخصی خود یافتیم و ما در اینجا هستیم تا این مراحل آسان را به گوش شما برسانیم.

چگونه هنرمندان برتر Spotify خود را پیدا کنیم

  • به statsforspotify.com بروید و با اطلاعات ورود به سیستم Spotify وارد سیستم شوید.
  • برای دیدن بیشترین گوش دادن به هنرمندان از چهار هفته گذشته ، شش ماه گذشته و همه زمان ها ، “برترین هنرمندان” را کلیک کنید.
  • همچنین می توانید برترین آهنگ ها و ژانرها و آهنگ های اخیراً پخش شده خود را مشاهده کنید.
  • نکته حرفه ای: می توانید برنامه Stats For Spotify را از اینجا در Google Play بارگیری کنید تا بتوانید همیشه با موسیقی خود همراه باشید.

اکنون ، دفعه بعدی که به تکرار یک هنرمند گوش می دهید ، می توانید ببینید که آیا آنها با سایر موسیقی دانهای مورد علاقه شما مقایسه می شوند یا خیر خواه همه شما در مورد جدیدترین آهنگ های Cardi B باشید یا سالها برادران Jonas را تکرار کرده باشید ، می توانید ببینید که کدام هنرمندان Wrapped شما را ساخته اند و بهترین قسمت این است که ، شما مجبور نیستید منتظر Spotify باشید آن را برای شما! چه کسی آماده است آن را روشن کند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>