چگونه هنگام بریدن پیاز گریه نکنیم | TikTok هک

[ad_1]

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / شانل وارگاس

بعد از نیش اسیدی آناناس روی زبانم ، پیاز یکی از انتقام جویانه ترین محصولاتی است که تاکنون دیده ام. من سالهاست که چشمهای مات و مبهوت روی تخته برش می ایستم ، زیرا اسید پیاز به قرنیه من می رسد ، اما این هک ساده TikTok مجاری اشک من را نجات داده است – و نه ، این شامل پوشیدن یک عینک عینک آشپزخانه نیست. در پاسخ ویدئویی به خرد کردن پیازxxbaileyelizabethxx ، سالی ، معروف بهcerealeatingghost ، توضیح داد که اسید موجود در پیاز به طور طبیعی به نزدیکترین منبع آب جذب می شود ، که معمولاً مجاری اشک من است چون من در حال آماده سازی سالاد یا غذا خوردن ظرف خامه ای ماکارونی برای شام.

سالی در این ویدئو گفت: “تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حوله کاغذی مرطوب تهیه کنید ، آن را تا کنید ، روی تخته برش خود نگه دارید و این اسید به حوله کاغذی مرطوب و نه به مجاری اشک شما کشیده می شود.” با تردید نسبت به اینکه هک یک بار برای همیشه مشکل گریه پیاز من را حل خواهد کرد ، من هک را برای خودم آزمایش کردم و در واقع جواب می دهد! تمام کاری که من باید انجام می دادم این بود که دستمال مرطوب را روی تخته برش بگذارم و کره چشمم اشک ندارد. به عنوان کسی که فکر می کند سیر و پیاز تقریبا هر وعده غذایی را بهتر می کند ، من بسیار از این ترفند استفاده خواهم کرد. ویدیوی کامل TikTok را در آینده مشاهده کنید و مهارت های تازه بریدن پیاز خود را با دستور العمل مینسترون Chrissy Teigen آزمایش کنید.

partyshirt

هک پیاز؟ از طریقcerealeatingghost

sound صدای اصلی – پیراهن PARTY

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>