چگونه هک آرایش پودر تا کرم TikTok را بدون ایجاد شکستگی انجام دهیم

[ad_1]

برنزرها از آن دسته محصولاتی است که با شروع استفاده نمی توانید آن را کنار بگذارید. آنها گرما و درخشندگی را به پوست می بخشند ، حتی پس از گذشت روزهای تابستان. و آنها در حال حاضر لحظه ای خاص را پشت سر می گذارند زیرا کاربران TikTok در حال هجوم ویروسی هستند که به شما امکان می دهد مواد برنز دهنده را به فرمول های کرم تبدیل کنید.

این تکنیک ساده است: اسپریت را با هر اسپری تنظیم کننده ای بر روی برنز خود بچرخانید ، برس خود را در محصول بچرخانید و روی صورت خود را بکشید. این یک روش آسان برای آزمایش بافت و پایان است. به نظر می رسید همه چیز از آنجا شروع شد که کاربر مستقر در تورنتو ، استفانی والنتاین ، که توسط پیروانش با نام Glamzilla شناخته می شود ، هک را در تبلیغات اسپری تنظیم کننده آرایش تمام شب با ماندگاری Urban Decay در 12 ژوئن به اشتراک گذاشت. پس از آن ، چند کاربر دیگر روش به آزمون برای تعیین ارزش ارزش تلاش است.

در این ویدئو ، والنتاین اسپری را بر روی Bronze Goddess Powder Bronzer Estee Lauder ، سپس رژگونه پودری MAC Cosmetics در Melba قبل از مخلوط کردن هر یک از صورت خود ، اسپری می کند. او با جذابیت که او دوست دارد هر زمان که می خواهد با بافت های مختلف یا پایان کار بازی کند یا محصولی را احیا کند که مدتی است از آن استفاده نمی کند ، از این روش استفاده کند.

کاربر اسپانیایی TikTok Mari Steffany Siracusa نیز این روش را امتحان کرد و عاشق شد. او با استفاده از اسپری تنظیم کننده MAC و Prime Fix + همراه با Hoola Bronzer از شرکت Benefit Cosmetics ، جلوه زیبایی به چهره خود داد. او مانند ولنتاین از نتیجه نهایی لذت برد و گفت جذابیت که او فکر می کند این را به برنامه روزمره خود اضافه کند.

برخلاف والنتین و سیراکوسا ، کاربر TikTok در تورنتو ، آلیسیا کریستیدیس تحت تأثیر تکنیک تغییر بافت قرار نگرفت. او آن را با برنز و رژگونه آزمایش کرد ، اما متوجه شد که این روش به خوبی با رژگونه کار نمی کند. وی در ویدئو هنگام بررسی نتیجه نهایی می گوید: “نمی دانم.” “فکر نمی کنم دوباره این کار را انجام دهم.” او با جذابیت که چون محصول سریع خشک شد ، ترکیب آن سخت تر بود. بنابراین او با یک نتیجه تکه ای روبرو شد.

اگرچه همه این روش را دوست ندارند ، اما مخلوط کردن محصولات پودری با اسپری های گیرنده یا سایر محیط های مایع کاملاً جدید نیست. جوزف کاریلو ، آرایشگر مقیم نیویورک ، می گوید جذابیت که این روش برای مدت طولانی وجود داشته است و مخصوصاً با سایه چشم استفاده می شود. با وجود این ، او دقیقاً این روش را توصیه نمی کند. در عوض ، او پیشنهاد می کند ، “قلم مویی را که می خواهید استفاده کنید ، اسپری کنید ، سپس محصول را تحویل بگیرید. در غیر این صورت ، محصول مشهور شما می تواند خیس ، قالب یا خراب شود.”

جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی نیز به دلایل بهداشتی نسبت به این هک هشدار می دهد. “اولین بار جالب است ، اما [once] پودر آب را ملاقات می کند ، [it] وی می گوید: “افزایش میزان باکتری ها می تواند منجر به شکستگی شود ، به همین دلیل متخصصان پوست توصیه می کنند درمان با مواد ضد باکتری مانند اسید سالیسیلیک و پراکسید بنزوئیل انجام شود. در عوض ، کینگ می گوید پودر را خراشیده و مخلوط کنید با اسپری تنظیم کننده خود یا یک محیط مایع دیگر روی یک پالت جداگانه ، و سپس اعمال کنید.

این هک TikTok ممکن است بزرگترین گزینه نباشد ، اما همانطور که King و Carrillo هر دو مشترک بودند ، روشهای دیگری برای دستکاری بافت پودر وجود دارد. بنابراین دفعه بعد که کم مصرف مایع برنز هستید ، می توانید اسپری تنظیم کننده خود را بگیرید (به گفته کاریلو ، مخلوط کردن آب مقطر یا آب مقطر نیز به خوبی کار می کند) و یکی از تکنیک های آنها را استفاده کنید.


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به برنز:


اکنون از جعبه گشایی ماه جولای لذت ببرید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>