چگونه پل بتانی تقریباً در نقش امت در فیلم Blonde Legally بازی شد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 10 ماه مه: پاول بتانی بازیگر برای مراسم برتر نمایش تصاویر دیزنی و لوکاس فیلم می آید
از زمان انتشار 20 سال گذشته است از نظر قانونی بلوند، و ما هنوز در حال یادگیری چگونگی گردهمایی بازیگران بسیار عالی هستیم. در 8 ژوئیه تاریخ شفاهی فیلم توسط مجله نیویورک تایمز، جوزف میدلتون ، کارگردان انتخاب بازیگر و کارن مک کولا ، فیلمنامه نویس ، در مورد بازیگران مختلفی که تقریباً در نقش های برجسته کنونی انتخاب شده بودند ، بحث کردند. شامل WandaVisionپل بتانی. “من پل بتانی را به خاطر لوقا دوست داشتم [Wilson] میدلتون درباره ستاره مارول گفت: “اما او انگلیسی بود و آنها احساس می کردند که باید یک آمریکایی واقعی باشد.”

حتی اگر بتانی را برای این نقش در نظر گرفتند ، به نظر می رسد که همیشه لوک ویلسون قرار بود امت باشد. “ما همیشه تماس می گرفتیم [the love interest Emmett] “شخصیت لوک ویلسون” در حالی که ما آن را می نوشتیم ، “مک کولا اضافه کرد.” آنها بازیگران دیگری را دیدند ، و سرانجام جوزف چنین بود ، “شاید ما باید لوک را به بازی در شخصیت لوک ویلسون وادار کنیم.” من مثل این بودم ، “تو فکر می کنی؟” “و بقیه تاریخ است. با این حال ، ما نمی توانیم جای تعجب داشته باشیم که چه چیزی از نظر قانونی بلوند مثل هر دو Elle و Emmett بور بودند. دو برابر بور ، دو برابر قدرت؟ حدس بزنید که ما هرگز واقعاً نخواهیم فهمید ، اما این احتمالاً برای بهترین ها است. از این گذشته ، اگر بتانی به عنوان امت انتخاب می شد ، ممکن است او نقش برجسته خود را از دست بدهد ، معروف به جفری چاوزر ، مقابل هیت لجر در سال 2001 یک داستان شوالیه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>