چگونه پوست شما بعد از جراحی بازسازی Mohs تغییر می کند | نکات تخصصی

[ad_1]

ویسکوزی ضدآفتاب را “مهمترین تغییر” می داند [to make to your skin-care routine] به جلو بروید تا آسیب های خورشید گذشته را معکوس کرده و از آسیب های بعدی جلوگیری کنید. “و فراموش نکنید که آن را روی سایت اهدا کننده خود قرار دهید.”[They] ویسکوزی می گوید: “اغلب مناطقی پنهان هستند که ممکن است فراموش نکنید از ضد آفتاب استفاده کنید.” داشتن یک مکان عشق دهنده و محافظت از آفتاب بسیار مهم است. ”

چگونه روال مراقبت از پوست خود را تنظیم کنیم

صرف نظر از نحوه بازسازی پوست ، جای زخم تازه شما بیش از بقیه صورت باید مرطوب شود. مینکیس خاطرنشان می کند: “اسکارها مدتی بعد کمی خشک تر از حالت عادی هستند.” هیچ مقدار مرطوب کننده سنگین برای آن زیاد نخواهد بود.

لی می گوید ، برای بقیه محصولات مراقبت از پوست ، فقط مواد ملایم را روی زخم خود قرار دهید. از لایه بردارها ، اسیدها یا رتینول ها خودداری کنید.

درمان و درمان زخم پس از جراحی Mohs

Gaveras می گوید که نمی خواهید جای زخم شما از بین برود شما را بیهوده نمی کند – بلکه شما را به یک انسان تبدیل می کند. در حقیقت ، شماره یک موردی که بیماران لی بعد از عمل می پرسند این است که بهترین کرم اسکار چیست. ما با به اشتراک گذاشتن بینش وی ، از شما پرس و جو می کنیم: هیچ مدرک خوبی وجود ندارد که نشان دهد کرم های اسکار تفاوتی ایجاد می کنند. لی می گوید: “بسیاری از زخم ها به خودی خود بالغ می شوند و به خودی خود بهتر می شوند.” با این حال ، وی اضافه می کند ، “اگر زخم برجسته ای دارید ، استفاده از یک ورق سیلیکون می تواند مفید باشد.”

مینکیس ، دسای و ویسکوسی برای صاف و نرم شدن جای زخم ، محصولات مبتنی بر سیلیکون مانند ملحفه و همچنین ژل را توصیه می کنند. ژل های سیلیکونی “یک مانع محافظتی در برابر جای زخم ایجاد می کنند ، که باعث افزایش هیدراتاسیون و جلوگیری از تجمع کلاژن بیش از حد می شود.” اگر هر گونه نگرانی در مورد جای زخم دارید حتماً با پزشک خود مشورت کنید ، بنابراین می توانید بفهمید که درمان اسکار بیشتر برای شما مفید است.

تمام آنچه گفته شد ، درمان های داخل مطب بهترین گزینه برای کاهش ظاهر و ضخامت اسکار شما است. مینکیس می گوید ، بسیاری از آنها را می توان در همان بازدید ترکیب کرد و انجام داد.

برعکس ، شما لزوماً مجبور به انجام این کار نیستید هر چیزی به زخم شما می توانید با افتخار آن را یادآوری کنید که زنده مانده اید ، درست مانند این افراد. بیشتر اوقات ، این روش های درمانی برای رفع نگرانی های زیبایی است ، بنابراین ممکن است تحت پوشش بیمه نباشند. لی می گوید ، اگر اسکار شما علامت دار باشد ، یا ملایم یا خارش دار باشد ، می توان آنها را از نظر پزشکی ضروری دانست. در این صورت ، این روش ممکن است برای پوشش مناسب باشد. وی اضافه می کند: “با این حال ، مهم است که با پزشک خود صحبت کنید تا ببینید آیا این اسکار به عنوان بخشی از جراحی و مدیریت سرطان پوست نیز شامل می شود.”

تزریق

برای لبه های برجسته و ضخیم زخم ، یکی از اولین گزینه های درمانی در نظر گرفته شده ، تزریق استروئید است که به طور بالقوه به پهن شدن آنها کمک می کند. زیرا فقط در محل اسکار تجویز می شود “[the steroid] مینکیس توضیح می دهد بسیار کم و بدون جذب سیستمیک است. “این بسیار ایمن است ، فقط مقدار کمی از آن است.” همان تزریق معمولاً برای زخم های کلوئیدی ، زخم هایپرتروفیک و پوست ملتهب مانند آکنه کیستیک استفاده می شود. مستعد ابتلا به هر یک از این شرایط ، به احتمال زیاد شما کاندید تزریق استروئید خواهید شد. بیشتر اوقات ، فقط یک دور ضروری است. اگر جواب داد ، دیگر نیازی به انجام سایر درمان ها نیستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>