چگونه پیت دیویدسون و فیبی داینور با یکدیگر دیدار کردند؟

[ad_1]

پیت دیویدسون و فیبی داینور آخرین جفت مشهور هستند که در سال 2021 ما را غافلگیر کردند شنبه شب زنده بازیگر و بریجتون گفته می شود که بازیگر زن در ماه مارس در انگلیس دست به دست شده است و از آن زمان شایعات عاشقانه در حال چرخیدن است. اکنون ، سرانجام تأیید رسمی داریم که این دو مورد موردی هستند. . . یا حداقل “قرار ملاقات معمولی”. به طور طبیعی ، من در مورد عاشقانه بودن آنها س questionsالات زیادی دارم ، اما بیشتر در مورد نحوه دقیق دیدار آنها کنجکاو هستم.

مطابق با سرگرمی امشب، گزارش شده است که فیبی و پیت پس از ملاقات در یک گردهمایی در نیویورک “آن را” هدف قرار دادند ، اما این واقعاً همان چیزی است که ما باید ادامه دهیم. “آنها به عنوان دوست شروع کردند و به سرعت فهمیدند که بین این دو شیمی وجود دارد [them]، “یک خودی گفت.” پیت و فیبی به طور عادی شروع به معاشرت کردند اما اخیراً اوضاع کمی جدی تر شده است. “از آنجا که من با این جفت شدن فوق العاده سرگرم شدم ، در اینجا فقط چند حدس در مورد چگونگی کنار هم قرار گرفتن این دو بازیگر آورده شده است:

  • رگه ژان پیج ، كاستار فیبی ، آنها را معرفی كرد. از آنجا که من عاشق یک برنامه ریزی خوب هستم ، دوست دارم باور کنم که این چیزی غیر از فیبی نبود بریجتون Costar Regé-Jean Page که او را با پیت تنظیم کرد. پس از همه ، او میزبان بود SNL در ماه فوریه ، بنابراین می تواند محل دیدار آنها باشد.
  • آنها در یک مهمانی SNL با یکدیگر دیدار کردند. همچنین این احتمال وجود دارد که “جمع” فیبی و پیت در آن دیدار داشته باشند SNL بعد از مهمانی. آنها مطمئناً اولین زوجی نخواهند بود که با یکدیگر ملاقات می کنند SNL.
  • آنها زمانی که فیبی در حال فیلمبرداری از فصل آخر سریال Younger بود با هم آشنا شدند. بسیار محتمل است که فیبی هنگام فیلمبرداری با پیت آشنا شده باشد جوان تر در نیویورک گزارش شده است که او در فوریه مشغول فیلمبرداری از آخرین فصل این سریال بود که کاملاً مطابق با جدول زمانی عاشقانه آنها است.

منبع تصویر: گتی / دیمیتریوس کامبوریس / فرد دووال

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>