چگونه کوبی برایانت به عنوان مربی نائومی اوزاکا عمل کرد

[ad_1]

والدین نائومی اوزاکا دو نفر از بزرگترین تشویق کنندگان او هستند ، اما او همچنین از کوبه برایانت اسطوره بسکتبال فقید نیز حمایت کرد. در مستندات خود با عنوان Netflix ، 23 ساله تنیس باز در مورد دوستی نزدیک با کوبه و اینکه او چگونه زندگی خود را در کانون توجه زندگی می کند ، به عنوان مربی برای او عمل می کند. این دو برای اولین بار در ژوئن سال 2019 ملاقات کردند که نماینده و مدیر او آنها را معرفی کرد ، و آنها پس از مدت کوتاهی با یکدیگر پیوند نزدیکی برقرار کردند. در مصاحبه با WSJ مجله در آگوست 2020 ، نائومی اضافه کرد که کوبه به او کمک کرد تا اعتماد به نفس خود را به عنوان یک تنیس باز پیدا کند. نائومی به این نشریه گفت: “ضررهای بسیار شدیدی خواهد داشت.” “من حتی نمی دانستم که او توجه دارد ، اما او چیزهای مثبتی را برای من پیام می کرد و می گفت از این چیزها بیاموزم. برای من قطعاً مفید بود.”

نائومی در دوره های دکتری خود به چگونگی تأثیر مرگ غم انگیز کوبه در ژانویه 2020 می پردازد. وی در پی مرگ خود گفت: “بسیار شگفت آور است که چگونه یک نفر می تواند قلب بسیاری از مردم را لمس کند.” “وقتی با او صحبت کردم ، احساس می کردم خیلی شبیه او هستم. نحوه صحبت کردن و نحوه توصیف او درباره چگونگی انجام کارها برای اینکه زیر پوست حریفش قرار بگیرد ، احساس می کردم و من مثل این بودم که” این همان چیزی است که من انجام می دهم. ” “به دنبال باخت مقابل کوکو گاف در مسابقات استرالیا در سال 2020، نائومی اضافه کرد که احساس می کند به نوعی “او را رها می کند”. وی گفت: “من تصور می کنم ذهنیت او را در تنیس ادامه دهم و من اینجا هستم ، من یک گرند اسلم برنده نشده ام ، چون از نظر ذهنی ضعیف هستم در مسابقات می بازم و این خیلی از ویژگی های او نیست. “مثل اینکه ما همه این صحبت ها را انجام می دهیم و من حتی آنچه را که درباره آن صحبت می کنیم انجام نمی دهم.” در یک صحنه دلخراش ، او فاش کرد که قصد دارد با کوبه تماس بگیرد و از او مشاوره بخواهد ، اما به او پیام نداد زیرا “نمی خواست خود را مانند یک بازنده احساس کند.” وی به دوربین گفت: “حالا دیگر هرگز فرصتی برای گفتگو با او نخواهم داشت.”

به دنبال مرگ کوبه در ژانویه 2020 ، نائومی با نامه ای صمیمانه از او ادای احترام کرد در اینستاگرام در کنار عکسی از آنها در زمین تنیس. او در آن زمان نوشت: “متشکرم که هستی”. “متشکرم که به مردم در همه جا الهام بخشید ، شما نمی دانید که چند قلب را لمس کرده اید. متشکرم که اینقدر فروتن هستید و به اندازه خودتان عمل نمی کنید. ممنونم که بعد از ضررهای سخت من مراقبت و بررسی کردید. شما که به طور تصادفی به من پیامک کردید ، “خوبید؟” ، چون می دانید بعضی اوقات چطور سرم را بالا می کشد. ممنونم که در مدت زمان کوتاهی که به اندازه کافی به من آموختی ، تو را شناختم. از شما متشکرم شما برای همیشه بزرگ / مربی / الهام بخش بزرگ من خواهید بود. شما را دوست دارم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>