چگونه یک کلاه گیس Ombbré معکوس ایجاد کنیم مانند آنهایی که در سراسر اینستاگرام ظاهر می شوند – نکات تخصصی

[ad_1]

سال گذشته به خصوص برای آزمایش رنگ مو بسیار قوی بوده است. رنگ صورتی رنگ سال 2020 بود ، و سایه های مختلف گلگون که در مشاهیر مانند دمی لواتو ، سیارا و کیت هادسون ظاهر شد ، مشهود بود. با سال 2021 ، کفال دهه 80 به روزرسانی شد ، این مورد دوباره در رنگ های دوئل و گاهی اوقات با موی چتری رنگین کمان تصور می شد. اکنون ، آخرین روند رنگ مو در اخبار رسانه های اجتماعی ما از طرف دوستداران کلاه گیس است که بازی های خود را پایین می اندازند ، آن را تلنگر می کنند و آن را معکوس می کنند با مشاغل رنگ آمیزی معکوس.

عمره های معکوس دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می رسند: آنها از ریشه با یک رنگ روشن شروع می شوند که با رفتن به طول مو ، به یک رنگ تیره تبدیل می شود. در حالی که عمودی های معکوس کاملاً جدید نیستند ، ما شاهد هستیم که تعداد کمی از سبک ها کلاه گیس ها را با این تکنیک سفارشی می کنند. باب ها و واحدهای فوق العاده طولانی تحت درمان قرار می گیرند.

این کلاه گیس ها اغلب از ریشه ها بلوند پلاتینی یا رنگ پاستلی روشن و در انتهای آن سایه ای روشن دارند. در ماه آوریل ، Cardi B با استفاده از یک بند توری که به زیبایی از یک خاکستری روشن به یک رنگ فیروزه ای و سپس یک آبی کبالت عمیق تر ، شروع به کار کرد ، شروع به کار کرد.

اگر رنگ های Candyland مورد علاقه شما نیستند ، یک رنگ کاملاً معکوس نیز در رنگ های خنثی زیبا به نظر می رسد. توین واشنگتن ، آرایشگر مستقر در آتلانتا ، این کلاه گیس قسمت براق و میانی را در زیر ساخت ، که با یک بلوند روشن اما نه کاملا پلاتین از ریشه شروع می شود و سپس در انتهای آن سیاه می شود. او به این توضیح می دهد که نام مستعار او برای این روند “غروب خورشید” است ، زیرا درست مثل پدیده های طبیعی ، “رنگ های زیر به طور معمول تیره تر از موارد فوق هستند” جذابیت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>