چگونه COVID مارک های کوچک زیبایی را به نمادهای وضعیت لوکس تبدیل کرد

[ad_1]

زمانی که قفل های COVID-19 شروع به کار کرد ، کاملاً واضح بود که بسیاری از جنبه های زندگی عادی ما باید متناسب با واقعیت موجود تغییر شکل داده یا اصلاح شوند. این تغییرات تأثیر موجی بر روی همه چیز ، از آنچه در فضای عمومی می پوشیم گرفته تا چگونگی کنار گذاشتن مواد غذایی خود ، داشت. همچنین این امر باعث تغییر چیزهایی برای فرهنگ زیبایی در رسانه های اجتماعی شد – که مجموعه تأثیرگذار آن به سرعت سازگار شد.

در یک لحظه ، فیلم های اینستاگرام و TikToks از آموزش های آرایش برای بیرون رفتن یا ایجاد ظاهر عالی “دفتر” به سرعت با محتوای زیبایی با یک شیب سنگین “مراقبت از خود” جایگزین شدند. دقیقاً مانند آن ، ظاهری بیش از حد صیقلی ، ضرب و شتم و فیلتر شده برای خدایان که بر خوراکهای ما مسلط است ، جای خود را به تعداد بیشتری از افرادی که روپوش و عمامه های حوله پوشیده اند ، داد. به نظر می رسید که کانتورینگ سطح Facetune تبخیر می شود و چهره های تمیز ، شبنم و برهنه ای جای آن را می گیرند و هیچ چیز دیگری روی آنها نیست ، مگر مجموعه ای از نوارهای یکبار مصرف ماسک چشم Chanel.

در جستجوی تاکتیک هایی برای حفظ سلامت روان در حین قفل ، “مراقبت از خود” بیش از هر زمان دیگری مهم شد. حمام های حبابی و نان خانگی موز به وضعیت ویروسی رسیده ، آموزش های زیبایی که به طور کامل از برنامه های معروف مراقبت از پوست افراد مشهور بازدید می کنند ، باعث ایجاد دیدگاه می شود و لباس های راحتی به راحتی به لباس های روزمره تبدیل می شوند. کیم کارداشیان ، سپس لباس زیر و لباس فرم از مارک خود SKIMS را ارائه داد ، و برای جابجایی شیفت چرخش داشت – و یک قتل را به وجود آورد.

یک لوکس کم کیفیت

به همین ترتیب ، پویایی همگام شدن با جونزهای آنلاین کاملاً معنای دیگری پیدا کرد. رنج جسمی و عاطفی جمعی باعث شده است که وضعیت با نمادهای معمول – لباس های طراح ، مناظر بکر تعطیلات و وسایل نقلیه لوکس – به شدت نامناسب احساس شود. در روح غرق شدن یا شنا کردن ، افراد تأثیرگذار چاره ای جز پذیرش لحظه ندارند: سلفی های مراقبت از خود. آنها برای برقراری آرزوی خوشایندتر به نسخه های مرتفع محصولات مراقبت از خود – معمولاً با علامت 50 دلار ، اما همیشه بسیار گرانتر از آنچه از مارك های داروخانه می توان یافت – روی آوردند. این یک حرکت ضروری است ، می گوید ماریا ولمن ، پژوهشگر رسانه های اجتماعی و کاندیدای دکترا در دانشگاه یوتا.

ولمن می گوید: “تأثیرگذاران در موقعیت بسیار نامطلوبی قرار دارند و COVID به مسائل كمك نكرد.” “[But] برخی از بهترین تأثیرگذاران کسانی هستند که در ارائه خود در فضاهای آنلاین استراتژیک هستند. آنها در تشخیص آنچه باید به اشتراک گذاشته شود تا تصدیق شود ، بسیار خوب هستند. [Throughout COVID,] اکثر تأثیرگذاران محصولات خود مراقبتی را هزینه می کنند و بله ، بسیاری از پیروان آنها این کالاها را خریداری کرده و آنها را نیز خریداری کردند. “

در حالی که FTC تأثیرگذاران را موظف می کند زمان کسب درآمد برای تبلیغ یک مارک تجاری با جایگذاری کالای پرداختی را فاش کنند ، اما به نظر می رسد که آنها معمولاً به همان روشی که ما می گیریم به خرید عرف برخی محصولات خاص می پردازند. هنگامی که کایلی جنر نیز در میان بارت های تنظیم کننده موج سبز هری جاش دیده می شد ، با وجود خط لوازم آرایشی خود که یک محصول مشابه را حمل می کرد ، این نشان از حافظه پنهان آنها بود. جذابیت حتی سلفی کایا گربر را در این کلیپ ها ثبت کرده است ، که حتی اگر توسط یک آرایشگر مو قرار داده شده باشد ، آغوشی لوازم جانبی را مانند زنجیر به راه می اندازد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>