چگونه Danessa Myricks “به طور تصادفی” تبدیل به یک آرایشگر ، عکاس و صاحب برند شد

[ad_1]

جذابیت: جالب است که فکر می کنید وارد شده اید زیرا با نگاه به گذشته باید احساس کنید که فقط در یک قدم از یک سفر عظیم “رسیده اید”.

Myricks: خیلی سورئال است ، حتی بعضی اوقات نمی توانم آن را پردازش کنم. اگر مردم فقط همه موارد را می دانستند.

جذابیت: زیبایی آرایش خود را چگونه توصیف می کنید؟

Myricks: در طول سالها بسیار تغییر کرده است. من فکر می کنم این برای همه اینگونه است: وقتی در یک صنعت شروع می کنید ، سعی می کنید بفهمید که چه کسی بهترین افراد است. پس شما فقط آرزو دارید که آن شخص باشید. وقتی شروع کردم ، همه چیز در مورد سام فاین و کوین آوکین بود و بنابراین من مثل “من باید آرایش را به همین ترتیب انجام دهم.”

واضح است که من در آغاز این کار را نکردم ، اما این آرزوی من بود. بنابراین آرایش بسیار سنگین تری انجام دادم. در آن زمان ، این موضوع به نظر می رسید که با آرایش بی عیب به نظر برسد و در آن زمان واقعا روتوش صورت نگرفته بود. بنابراین اینگونه بود: “من باید از دروازه بی عیب و نقص بنگرم.”

یکی از مواردی که در مورد کار آنها برای من کاملاً برجسته بود این بود که وقتی به کار تمام شده آنها نگاه می کردید ، چیزی را احساس می کنید. از نظر احساسی شما را تحت تأثیر قرار داد. آرزوی من این بود. من نمی خواستم فقط روی مردم آرایش کنم. من می خواستم مردم احساس کردن کار. زیرا این چیزی است که آن را متفاوت می کند و این همان چیزی بوده است که در طول سالها در هنر و پیشرفت سبک من باعث شده است. اگر آنها آن را احساس نمی کنند ، به اندازه کافی خوب نیست.

همانطور که در صنعت رشد کردم و بیشتر در معرض دیدم قرار گرفتم ، سبک و زیبایی من با گذشت زمان به نوعی تکامل یافته است. و اکنون من واقعاً در مورد آزادی کامل هستم. هیچ درست یا غلطی وجود ندارد من می خواهم مردم کاری را انجام دهند که احساس می کنند انجام می دهند ، اما باعث می شود احساس راحتی نداشته باشد ، باعث شود که واقعاً نمایانگر آن چه هستند باشد.

جذابیت: چه زمانی فهمیدید که باید برند خود را راه اندازی کنید؟

Myricks: من توسعه بسیاری از مارک های دیگر را انجام دادم. فکر می کنم یکی از مواردی که من بیشتر به آن افتخار می کنم استفاده از Benefit Cosmetics به عنوان مدیر نوآوری در محصولات است. من توسعه دادم [Editor note: iconic] مجموعه ابرو ، که در سال 2016 راه اندازی شد. و پس از آن ، من مانند “این عالی است. این یک تجربه واقعا فوق العاده است.” اما در تجربه من ، نه فقط با آنها ، بلکه با تمام مارک هایی که از آنها مشاوره کردم ، به نظر می رسید که همیشه محدودیتی در مورد آنچه می توانم ایجاد کنم وجود دارد. من همیشه برای چشم انداز شخص دیگری ایجاد می کردم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>