چگونه MAC Viva Glam مفهوم تابلوهای زیبایی را پیشگام کرد – تاریخچه

[ad_1]

هیچ کس این کار را به عنوان یک کارزار بازاریابی آغاز نکرد. آنها این کار را کردند زیرا می خواستند به کسانی که واقعاً به آن نیاز داشتند کمک کنند. مدل ارائه شده به سازمانهای HIV و ایدز بی سابقه بود: ما از رژ لب استفاده کردیم تا در سطح گسترده به اقدامات خیرخواهانه کمک کنیم. رژ لب برای جمع آوری کمک مالی عالی است – شما از دهان خود برای پخش پیام استفاده می کنید و قابل مشاهده است. این نام ، Viva Glam ، البته از ایده جذابیت و زندگی ناشی شده است.

در اواخر دهه 1990 ، هنگامی که اچ آی وی و ایدز بیش از دیگران بر افراد رنگین پوست تأثیر می گذاشت ، ما با مری جی. بلیژ و لیل کیم همکاری کردیم. در سال 2009 ، لیدی گاگا نزد من آمد و گفت: “من پسر جورج را برای تبلیغات Viva Glam در پنجره دیدم و خودم می خواستم این کار را انجام دهم.” این هنرمندان کارهای زیادی را برای فرهنگ به جا می گذارند.

مایکل تامپسون

از سال 1994 ، MAC دارای 46 تأثیرگذارترین نماد مرتبط با Viva Glam است و ما دوست داریم با آنها کار کنیم تا مکالمه هایی بزرگتر از زیبایی ایجاد کنیم. بسیاری از آنها همیشه دارای داستان های کاملاً ایده آل نبودند. آنها با استعداد بودند ، صریح بودند ، دارای لبه و دیدگاهی بودند که برخی از افراد با آن موافق نبودند. این قطب بندی بود ، اما این نام تجاری در مورد قدرت بالا بردن صدای شما ، استفاده از موقعیت خود برای ایجاد تغییر و ایجاد آرایش برای تغییر شکل زندگی است.

ما بیش از 500 میلیون دلار برای تحقیقات ایدز جمع کرده ایم ، اما آمار فقط مواردی است که باید درباره آنها صحبت کرد. Viva Glam ملیله ای از داستان های جامعه است و این همان چیزی است که اهمیت دارد. اینکه بتوانید آن را ادامه دهید واقعاً یک نعمت است. – همانطور که به پیج استابل و برنان کیلبان گفته شد

این داستان در اصل در ماه مارس سال 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


اکنون در مورد رژ لب بیشتر بخوانید:


اکنون ، تغییر شکل کشش Latrice Royale را در عمل مشاهده کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>