چیزهای غریبه: از آزمایشگاه چه اتفاقی برای بچه ها افتاد؟

[ad_1]

STRANGER Things، lr: Linnea Berthelsen، Millie Bobby Brown در 'Chapter 7: The Lost Sister (فصل 2 ، قسمت 7 ، پخش شده در 27 اکتبر 2017).  نتفلیکس / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

جدیدترین تیزر فصل چهارم چیزهای غریبه در فصل دوم وقتی ال کالی ، دختری دیگر را که از طریق آزمایش های روحی دکتر مارتین برنر رنج برده بود ، ما را به قوس بازگرداند. در تریلر ، بچه هایی را می بینیم که از کف رنگین کمان می خزند و در میان بازی های دیگر شطرنج بازی می کنند. چهره ای مرموز که بسیار شبیه به برنر است به بچه ها می گوید که چیز خاصی برای آنها در نظر گرفته شده است. سپس ، صدایی می پرسد: “یازده ، می توانی صدای من را بشنوی؟” به نظر می رسد این تریلر یک فلش بک است ، اما می تواند به خوبی امروز باشد. اما یک سوال که ممکن است از خود بپرسید این است که ، چه اتفاقی برای کودکان دیگر در آزمایشگاه هاوکینز افتاد؟

بیایید به قسمت هفتم از فصل دو یا “خواهر گمشده” عقب برویم. اساساً ، El کالی را ردیابی می کند ، کسی که با آزمایش های بی رحمانه دستان برنر نیز روبرو شده است. در حالی که ال می تواند با ذهن خود کارها را جابجا کند ، کالی قدرت ایجاد توهم را دارد. کالی پس از اینکه یاد گرفت چگونه از قدرت خود استفاده کند ، موفق به فرار از آزمایشگاه می شود و بعداً به شیکاگو می رسد و در آنجا با گروهی از بد قیمله ها پاتوق می کند و افرادی را که در انجام آزمایش ها آسیب می بینند صدمه می زند. در اوایل فصل یک ، ال خودش موفق می شود از برنر فرار کند و با مایک ویلر و دوستانش مخفی شود. اما بقیه بچه ها چطور؟ همانطور که آخرین تیزر نشان می دهد ، * فرزندان دیگری نیز بودند.

پس چه اتفاقی برای همه افتاد؟ از خال کوبی های آنها ، ما می دانیم که El آزمودنی شماره 011 و کالی شماره 008 است. این شماره گذاری نشان می دهد که ممکن است حداقل ده فرزند دیگر به جز El وجود داشته باشد ، از جمله Kali. از آنجا که کالی هنوز زنده است ، نمی توانیم با خیال راحت تصور کنیم که بچه های دیگر فوت کرده اند. علاوه بر این ، از آنجا که قدرت ال و کالی با هم متفاوت است ، بچه های دیگر نیز احتمالاً توانایی های خارق العاده متفاوتی دارند. و اگر برنر واقعاً زنده است ، می تواند گروهی جدید از بچه ها را برای همه آنچه می دانیم آزمایش کند. به نظر می رسد که ما احتمالاً خواهیم فهمید که چه اتفاقی برای بچه های دیگر در فصل رنگین کمان آمده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>