چیزهای غریبه: چه اتفاقی برای پاپا یا مارتین برنر افتاد؟

[ad_1]

چیزهای عجیب و غریب ، متیو مدین (مرکز) ،

یک انتظار طولانی و طولانی بوده است ، اما فصل چهارم چیزهای غریبه بزودی! ظاهراً آخرین تیزر ما را به روزهای فصل اول برمی گرداند که چهره ای ترسناک از گذشته ال (میلی بابی براون) دارد: دکتر مارتین برنر (متیو مودین) یا پاپا. ما هرگز صورت او را نمی بینیم ، اما با این وجود موهای سفید و کت و شلوار دوخته شده او را هدیه می دهند. او به گروهی از کودکان ، که او را “پاپا” صدا می کنند ، می گوید که او چیز خاصی برای آنها در نظر گرفته است. تریلر به طرز شومی با دوربین در چشم El به پایان می رسد در حالی که برنر از او می پرسد ، “یازده ، گوش می دهی؟”

اگر به سختی به یاد می آورید که دکتر برنر کیست و چه اتفاقی برای او افتاده است ، تنها نیستید. یک دقیقه از آخرین باری که ما شاهد این دانشمند دستکاری هستیم در حال اجرای شیطانهای شیطان صفت خود بر روی صفحه است می گذرد. آخرین باری که سریال دکتر برنر را نشان می دهد توهم است که کالی در فصل دو به ذهن می آید. و آخرین باری که او را زنده می بینیم در پایان فصل یک است که تقریباً در آستانه مرگ ظاهر می شود. پس دکتر برنر چه اتفاقی افتاد؟ بیایید بررسی کنیم که چگونه او در تاریخ اولیه نمایش قرار می گیرد.

برنر که درگیر برنامه هایی برای حمایت از ایالات متحده در طول جنگ سرد بود ، درمورد موضوعات آزمایشگاه هاوکینز آزمایش کرده بود ، از جمله دانشجوی دانشگاه کالری تری ایوز ، که ال را باردار بود در حالی که آزمایشاتی روی او انجام می داد. بعد از اینکه تری نوزادی به نام جین به دنیا آورد ، برنر و تیمش کودک را ربودند. برنر دختر را به عنوان “یازده” بزرگ می کند ، در حالیکه او برای آزمایش روانپزشکی وی آزمایشاتی انجام می دهد ، برای او به عنوان یک چهره پدر ظاهر می شود و او را وادار می کند او را “پاپا” صدا کند. جاسوسی برای برنر ، ال کشف یک هیولا و دروازه ای به بعد دیگر. او سپس برای آن استراحت می کند و در کنار مایک ویلر و دوستانش مخفی می شود.

تیم برنر او را ردیابی می کند و برنر سعی می کند او را متقاعد کند که می تواند اوضاع را درست کند. خون از عوامل فدرال مرده ، Demogorgon را به خود جلب می کند و این آشوب باعث می شود تا ال و باند فرار کنند. هیولا دقیقاً به سمت برنر جهش می کند و نشان دهنده نابودی وی است. اما همانطور که می دانیم ، فرد تا زمانی که بدن خود را نبیند ، مرده است. (و حتی در آن صورت ، همه چیز در مورد جسد جعلی ویل وجود دارد..) گرچه این تیزر می تواند یک فلش بک یا نوعی واقعیت متناوب باشد ، ما زنده بودن برنر را هنوز حساب نمی کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>