ژانر جونز و Kiernan Shipka Rewear 2011 لباس Globes

[ad_1]

ژانویه جونز و Kiernan Shipka تقریباً از نگاه من برنده گلدن گلوب 2021 شدند. با تغییر COVID-19 در نحوه برگزاری گلدن گلوب امسال ، جونز تصمیم گرفت با استفاده از لباس آژیر معروف قرمز رنگ ورساچه از نمایش جایزه 2011 ، به یک خط حافظه سفر کند. مردان دیوانه بازیگر زن تصویری از خود به تن کرد که لباس برش را در اینستاگرام با عنوان “10 سال بعد و هنوز هم کاملا متناسب است” همراه با تصویر برگشتی از لباس یک دهه پیش ، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. وی همچنین عکسی از خود به اشتراک گذاشت که شماره قرمز حاشیه ای خود را در دست داشت و یک دونات پاشیده صورتی رنگ در دست داشت و روی آن نوشته بود: “بخشی از مشکل. همچنین من یک فرزند داشتم.”

او مردان دیوانه همبازی نیز با پوشیدن مجدد لباس Globes خود با این عنوان ، “سلامjanuaryjones ، شنیدم که از 10 سال پیش جلوه های طلای گلوب خود را پوشیده ایم” به آن پیوست. نشانه های awws! چقدر شیرین است؟ سوالی که همه باید بپرسند این نیست که چطور هر دو در لباس هایشان خیلی لوس و زیبا ظاهر می شوند ، بلکه چگونه 10 سال می گذرد که هر دو این جلوه های نمایشی را پوشیده اند! در ادامه بخوانید تا نگاهی بیندازید که ژانویه و کیرنان ظاهر یک دهه قبل خود را پوشیده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>