ژیمناست های سیاه چگونه موهای خود را برای رقابت آرایش می کنند

[ad_1]

در مسابقات قهرمانی ژیمناستیک ایالات متحده در ژوئن گذشته ، حمله های سوسو ، سقوط ، تلنگر ، سقوط ، و فرودهای ناخوشایند ، سیل گیف ، توئیت های ویدئویی و TikToks را به همراه داشت. اما حتی با وجود تمام حرکات آکروباتیک خیره کننده “اگر بخواهم امتحان کنم” ، یک لحظه ساده ، که فقط به طور مستقیم به ورزش مربوط می شود ، بسیاری از افراد آنلاین را تحت تأثیر قرار داد.

سیمون بیلز ، تزئین شده ترین ژیمناست جهان ، با دقت فیلمبرداری شد و وظیفه داشت روبان را به موهای هم تیمی اش ، زویی میلر ببندد. او آن را ، بطور غیرحرفه ای ، در قسمت نان بلند میلر قرار داد. می توانید بگویید این کاری است که او میلیون ها بار قبلاً انجام داده است ، تجلی رفاقت بین او و هم تیمی هایش. این تقریباً مانند یک بازتاب طبیعی بود زیرا میلر در مقابل بیلز به زمین می خورد ، که بدون کلمه به سر کار می رود و شکوه و جلوه ای به ظاهر خود می بخشد.

گتی ایماژ

به راحتی می توان فهمید چرا این اقدام ساده ویروسی شد. این ژیمناست ها مرتباً شاهکارهایی را انجام می دهند که بسیاری از ما حتی نمی توانیم تصور اجرای آنها را داشته باشیم. اما بستن کمان به موی دیگران؟ این کاری است که بسیاری از ما انجام داده ایم-در دبیرستان قبل از بازی بسکتبال ، برای خواهر و برادرهای کوچکترمان که برای کلیسا آماده می شدیم ، برای دختر گل های تند و تیز در عروسی یک دوست.

این لحظه همچنین نگاه اجمالی به ما نشان می دهد که نحوه نگهداری مو برای ژیمناست های رقابتی چگونه است ، آنها موظف به رعایت یک استاندارد ساده هستند که توسط کمیته برنامه ملی زنان ارائه شده است. طبق دستورالعمل قوانین و مقررات ژیمناستیک زنان 2020/2021 ایالات متحده ، موهای ورزشکار باید آنقدر محکم و کشیده شود که مانع بینایی آنها نشود. این مقررات (نسبتاً عملی) به منظور بهینه سازی عملکرد هر ژیمناست حرفه ای روی تشک است. اما برای ژیمناست های سیاهپوست ، که اغلب به دلیل ظاهر خود مورد بررسی شدید عموم قرار می گیرند ، قوانین فرصتی را برای نمایش همه کاره مدل موهای سیاه فراهم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>