ژیمناست ها با “چسب ته” کفش های خود را در جای خود نگه می دارند

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 22 تیر .  (عکس از لورنس گریفیتس / گتی ایماژ)

هک های بی شماری وجود دارد که شما به عنوان یک ژیمناست یاد می گیرید. کف دست های عرق کرده؟ یک لایه سخاوتمندانه گچ آن را برطرف می کند. برای نگه داشتن لایه زیرین لباس مخصوص لباس خود به چیزی نیاز دارید؟ در اینجا ، “چسب لب به لب” مفید را امتحان کنید.

“چسب ته” ، همانطور که معمولاً در این ورزش نامیده می شود ، به اشکال مختلفی ارائه می شود ، اما محبوب ترین موردی که من به عنوان یک ژیمناست سابق شنیده ام Tuf-Skin است. هیلی گراهام (میسی پرگریم) این مفهوم را کاملاً در اینجا توضیح می دهد آن را بچسبان، فیلم ژیمناستیک فیلم های ژیمناستیک. او می گوید: “فقط این چیزهای چسباننده ای است که شما بر روی باسن خود می پاشید تا پوتین سوار نشود.” محصول خاص متصل به بالا به عنوان پایه چسبنده اسپری برای نوار ورزشی دو برابر می شود.

آلیشیا ساکرامون کوین ، المپیک 2008 ایالات متحده از طریق ایمیل گفت که قبلاً از Tuf-Skin استفاده می کرد و همچنین به او اشاره کرد که در طول سال ها ، شرکت های لباس فروش لباس کفش های خود را بهبود بخشیده اند (GK Elite در مصاحبه ای با 2012 به BuzzFeed گفت که همه در مورد مهندسی و آزمایش). اومه سلیم بیسلی ، سرمربی ژیمناستیک راتگرز ، نیز گفت که او در طول سالهای فعالیت خود به عنوان ژیمناست جمعی از Tuf-Skin استفاده کرده است ، اما در اوایل کار خود به لاک زدن مو اعتماد کرده است. محصولات مشابه دیگری نیز وجود دارند که به عنوان چسب های بدن رول تبلیغ می شوند.

“چسب ته” به عنوان یک اصطلاح عمومی معمولاً در دنیای مسابقه و رقص نیز شنیده می شود. بعلاوه ، برخی از ورزشکاران برای پوشش بیشتر دوست دارند زیر آستر بپوشند. (من شخصاً روی لباسهای زیر سرمایه گذاری کردم که با رنگ پوست من مطابقت داشته باشد یا در موارد کمتری ، کت کوتاه همان رنگ پلنگم را بپوشاند.)

همانطور که گفته شد ، ژیمناست ها ، فرقی نمی کند چه اتفاقی بیفتد ، لیاقت این را دارند که در لباس و لباس فرم مسابقه خود – و همچنین در لباس هایی که هنگام تمرین می گذارند ، احساس راحتی و اطمینان کنند. اکنون ، توجه شما را به سمت این توییت بسته بندی دوستانه معطوف می کنم. “ژیمناستیک: تنها ورزشی که می توانید بگویید “چسب لب به لب” و زندگی را مثل آنچه اتفاق عجیب و غریب رخ نداده ادامه دهید. “و این حقیقت است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>