کاترین رایان در انتظار فرزند دوم با بابی کوتسترا

[ad_1]

دوشس کاترین ریان ، کمدین ، ​​در انتظار فرزند دوم خود با همسر بابی کوتسترا است. رایان عصر پنجشنبه در جریان یک قسمت زنده از پادکست خود خبر را به اشتراک گذاشت به همه گفتن همه چیز، که در انجمن O2 در شهر کنتیش ضبط می شد.

“آوردن زندگی جدید :)” ، کوترا تصویری از رایان که به نظر می رسد باردار سعادتمندانه است ، عنوان کرد. این زوجین ابتدا در حالی که در کانادا بزرگ شده بودند به عنوان نازنین دوران کودکی ملاقات کردند ، پس از 20 سال پس از بازگشت به کانادا و فیلمبرداری از نمایش BBC عاشقانه خود را دوباره زنده کردند. فکر میکنی کی هستی؟ در سال 2018. این اولین فرزند رایان و کوتسترا از زمان ازدواج این زوج در سال 2019 خواهد بود و نوزاد تازه متولد شده به خواهر بزرگتر بنام ویولت می پیوندد.

به دنبال اجرای رایان در O2 ، این کمدین در داستان های اینستاگرام شرکت کرد تا به اشتراک بگذارد که چگونه Cardi B الهام بخش بارداری او برای شب و لباس صبحانه خود برای روز بعد است. برای دیدن دقیق دست انداز کودک رایان ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>