کاخ به مصاحبه اپرا با هری و مگان پاسخ می دهد

[ad_1]

UNSPECIFIED - UNSPECIFIED: در این تصویر دستی که توسط Harpo Productions ارائه شده و در 5 مارس 2021 منتشر شده است ، اپرا وینفری در 7 مارس 2021 با شاهزاده هری و مگان مارکل در یک برنامه برتر CBS Primetime ویژه مصاحبه می کند. از طریق گتی ایماژ)

کاخ باکینگهام به واکنش مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری پاسخ داده است. روز سه شنبه ، دو روز پس از پخش مصاحبه از CBS در ایالات متحده و یک روز پس از پخش آن در انگلیس از ITV ، کاخ بیانیه ای را به نمایندگی از ملکه الیزابت دوم منتشر کرد که به شرح زیر است:

تمام خانواده متأسف هستند که می فهمند که چقدر چالش برانگیز چند سال گذشته برای هری و مگان چقدر سخت بوده است.

موضوعات مطرح شده ، به ویژه در مورد نژاد ، نگران کننده است. اگرچه برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد ، اما آنها بسیار جدی گرفته می شوند و توسط خانواده به طور خصوصی برطرف خواهد شد. هری ، مگان و آرچی همیشه اعضای خانواده بسیار دوست داشتنی خواهند بود.

با توجه به جدی بودن افشاگری های هری و مگان ، ما امیدوار بودیم که کاخ پاسخگو باشد و از هری و مگان عذرخواهی عمومی کند ، اما بدیهی است که آنها قصد ندارند این حرکت را به جلو ادامه دهند. کاش آنها همان انرژی را در این بیانیه گذاشته بودند که هفته گذشته وقتی به ادعاهای قلدری پاسخ دادند.

منبع تصویر: Getty / Handout

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>