کارا دلوین موهای خود را قهوه ای رنگ کرد و موهای خود را شگ کرد


پاریس ، فرانسه - 25 فوریه: (فقط استفاده از ویراستاری) Cara Delevingne در نمایشگاه Dior به عنوان بخشی از هفته مد لباس پاریس / زمستان 2020/2021 پاریس در 25 فوریه 2020 در پاریس ، فرانسه شرکت می کند.  (عکس از دومینیک شاریائو / WireImage)

Cara Delevingne تا زمانی که ما به یاد داشته باشیم بلوند بوده است ، اما او فقط موهای روشن امضای خود را با رنگی بسیار تیره تر داد. در 22 فوریه ، Delevingne یک سلفی از رنگ موی جدید و مدل موی شگ جدید خود در اینستاگرام منتشر کرد و عنوان آن را نوشت: “بورها بیشتر لذت می برند ، اما سبزه ها …”

Delevingne به دلیل بریدگی کرک از مارا روزاک ، آرایشگر مشهور و صاحب سالن Mare در West Hollywood بازدید کرد. در همین حال ، جیمی لوین ، یک رنگارنگ مشهور در سالن ، رنگ موی زیبای “بادام شکلاتی” را ایجاد کرد. در اینستاگرام ، روزاک نوشت: “هنگامی که از این اسب شاخدار خواستار تغییر انسانی می شوید # آن را شسته کنید!”

برای اثبات اینکه چقدر به عنوان عضوی جدید در کلوپ موی سبزه سرگرم شده است ، Delevingne حتی آرایش چشم رنگین کمان را توسط آرایشگر مشهور ، مولی استرن ، انجام داد. او در حال خدمت در رشته اصلی است رضایت با تمام این نگاه لرزاند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>