کارلی استین ، بنیانگذار Naturals of Beekeeper ، در مورد چگونگی تبدیل شدن یک سرگرمی به یک تجارت سلامتی | مصاحبه


مانند هر گونه در معرض خطر انقراض ، زنبورهای عسل نیازی به ارائه هیچ دلیلی برای اثبات دلیل ادامه حیات خود ندارند. گفته شد ، شواهد ارزش آنها برای جهانیان فراوان و غیرقابل انکار است. علاوه بر حمایت از محیط زیست با کمک به رشد انواع بیشماری از پوشش گیاهی از طریق گرده افشانی ، محصولات کار سخت آنها در کندوها می تواند تغییراتی در زندگی برای مردم ایجاد کند. به همین دلیل کارلی استین ، بنیانگذار طبیعی زنبوردار، برای کمک به رشد زنبورهای عسل در هنگام کمک به آنها مأموریت دارد ما شکوفا شدن

استاین از کودکی از التهاب لوزه مزمن رنج می برد ، این وضعیت با توجه به حساسیت او به آنتی بیوتیک ها ، وضعیت پزشکی را نیز بدتر کرده است. او که همیشه از طب سنتی ناامید شده بود ، به دنیای داروهای طبیعی روی آورد – و به همان سختی به بن بست رسید. استین به من می گوید: “در نتیجه من به عنوان یک مصرف کننده واقعاً ناامید شدم زیرا تمام این زمان و هزینه ای را که صرف خرید این محصولات مشهور فانتزی کردم که ادعاهای جسورانه زیادی داشتند و به نتیجه نرسیدند”. از طریق زوم تماس بگیرید. “بنابراین من در این تقاطع بسیار عجیب و غریب مشغول به کار شدم که درگیر جدیدترین و بهترین ، جدیدترین محصولات سلامتی طبیعی هستم و دائماً ناامید می شوم.”

تا اینکه استین ، در حالی که در خارج از کشور در اروپا تحصیل می کرد و به دنبال دریافت مدرک علوم اجتماعی سنگین زیست شناسی و شیمی بود ، به دنبال تسکین از آخرین التهاب لوزه بود که یک داروساز او را با بره موم ، مخلوطی مانند چسب آشنا کرد. زنبورها با مخلوط کردن آنزیم های خود از بزاق و موم و ترشحات گیاهی تولید می کنند – فکر کنید شیره.

طبیعتاً استین فکر می کرد داروساز در مورد عسل صحبت می کند. به هر حال ، همه ما شنیده ایم که به عنوان یک درمان موضعی برای پوست ما می تواند مفید باشد. “عسل خام باعث می شود آکنه های التهابی کمتر عصبانی به نظر برسند زیرا اثر اسمزی روی پوست دارد – می تواند بیرون بیاید. [excess fluid] و به کاهش التهاب کمک می کند. ” جذابیت. “عسل می تواند عامل آرام بخشی باشد ، بنابراین به کاهش قرمزی نیز کمک می کند.”

اما همین برخورد باعث شد که استین ابتدا بفهمد که زنبورهای عسل حتی به عنوان ژله رویال ، گرده گل و بره موم فوق الذکر چیزهای بیشتری برای ارائه دارند. او با یادگیری بیشتر وسواس پیدا کرد. هنگامی که به خانه خود به کانادا بازگشت ، او تحقیق در مورد همه چیز را آغاز کرد ، از قرنها استفاده از این محصولات جانبی زنبور عسل در سایر فرهنگها گرفته تا حداکثر مسافت جستجوی زنبورها ، تنظیم آفت کش ها تا استانداردهای دقیق کانادا برای ادعای تأیید در مورد مکمل ها (با سازمان غذا و دارو (FDA) ) ، “این غرب وحشی است ،” او می گوید). او حتی شاگرد بیوشیمیایی بازنشسته شد که زنبوردار شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>