کارهای جالب برای انجام تابستان 2021 در انگلیس برای رزرو هم اکنون

[ad_1]

همه ما منتظر رسیدن تابستان برای آنچه که احساس می کنیم هستیم سال ها، اما آن را باور کنید یا نکنید ، سرانجام ما را تحت تأثیر قرار می دهد. از آنجا که محدودیت های قفل کردن همچنان کاهش می یابد و ما می توانیم دوباره در داخل غذا بخوریم ، زمان رزرو بی خطر برنامه های تابستانی شما فرا رسیده است اگر شما یکی از بسیاری از افرادی هستید که برای تهیه میز در مکان مورد علاقه خود – در داخل یا خارج از خانه – تلاش کرده اید ، وقت آن است که آن برنامه ریز را بیرون بیاورید و رزرو کنید.

به نظر می رسد پس از تقریباً تمام یک سال بیرون نماندن ، انگلستان برای بازگشت به کار بسیار آماده است و نشان می دهد که بر اساس میزان نمایشگاه ها ، جشنواره ها و رویدادهایی که اخیراً اعلام شده اند. این که آیا بازگشت بسیار منتظر اتاقهای Infinity اتاق Yayoi Kusama ، یک نمایشگاه همه جانبه ون گوگ ، یا یک غواصی عمیق در تاریخ کفش ورزشی در موزه طراحی ، تابستان کارهای زیادی در انگلیس انجام می شود و ما برخی از آنها را جمع آوری کرده ایم از بهترین آنها که می توانید در حال حاضر در آنها رزرو کنید.

برای کشف تمام وقایع باورنکردنی که در تابستان امسال در انتظار شما هستند ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>