کالبد شکافی اکشن شکل Timothée Chalamet Instagram Post

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 03 اکتبر: تیموتی چلامت در آن شرکت می کند منبع تصویر: گتی / مایک مارسلند / WireImage

ایموجی طرف چشم هرگز بیش از پیامدهای آخرین پست اینستاگرام تیموتی چلامت مهم نبوده است. دوشنبه شب ، دلسوز چاق و چله پس از وقفه ای دو ماهه با همان انرژی که یک گاوچران به طرز چشمگیری از درهای سالن در حال چرخش در یک فیلم وسترن متلاشی شد ، به اینستاگرام بازگشت. این بار ، او به جای به اشتراک گذاشتن عکسهای بدون عنوان از عکسبرداری یک مجله یا عکسهای مرموز از شربت خانه غمگین خود ، او یک گالری منتشر کرد که نشان می دهد صاحب یک شخصیت اکشن تپه شخصیت فیلم ، پل آتریدس. این ستاره 25 ساله با زیرنویس کاملاً شوخ طبعانه آن را جفت کرد: “من تمام روز با خودم بازی کرده ام.” بله ، او به آنجا رفت ،

همانطور که می بینید ، لایه هایی برای ارسال وجود دارد ، و من مطلقا چاره ای ندارم که آنها را یکی یکی کالبد شکافی کنم تا افکار خود را به طور کامل پردازش کنم. برای مبتدیان ، من باید خود عکسها را خطاب قرار دهم. به نظر می رسید که یک سطح از جهت هنری وجود دارد که به سادگی بر روی تصویر شربتخانه فوق الذکر اعمال نمی شود ، زیرا او چهره زره پوش را در یک سری از ژست ها در اطراف محل زندگی خود قرار داده است: نشسته بر روی یک سطح شیشه ای و تماشای Netflix ، کنترل یک ریموت تلویزیون ، روی یک کاناپه و جلوی تابش نور خورشید را گرفت و بالای یک گیتار قرار گرفت که یک انتخاب کاملاً ظریف بین رقم پلاستیکی آن قرار دارد. داستانی را روایت می کند. عمق وجود دارد او به ما زاویه داد. به علاوه ، برخی از حقایق جالب در مورد فضای زندگی فعلی تیمی را نشان می دهد. او صاحب پرونده ای از ضبط های مستقیم باب دیلن است ، او چاپگر مدرسه قدیمی خود را روی زمین ذخیره می کند و نمی توانست کمتر به مخفی کردن سیم سیم پشت پایه تلویزیون خود اهمیت دهد. آه ، ستاره ها ، آنها دقیقاً مثل ما هستند!

دومین جدول تشریح این واقعیت است که تیموته صاحب یک مجسمه اسباب بازی از خودش است. این فراتر از علاقه است ، کاملاً متفاوت از یک مدل در حال رشد که به میدان تایمز سفر می کند فقط برای دیدن اولین کمپین تبلیغاتی بزرگ آنها در معرض نور است. اما باید بدانم: آیا او اسباب بازی را خودش خریده است یا سازنده آن را هدیه داده است؟ آیا او صاحب بقیه شخصیت های مجموعه است و اگر چنین است ، آیا او روی کاناپه خود با آنها صحنه های جنگ بازی می کند؟ چون خدا ، واقعاً امیدوارم.

تیموتی دقیقاً می دانست با این یکی چه کار می کند.

آخرین اما مطمئناً مهم نیست ، زیرنویس. اوه زیرنویس تیموتی دقیقاً می دانست که با این یکی چه کاری انجام می دهد ، به نوعی مانند کسانی که با ذوق می گویند که “فقط از دوش بیرون آمده اند” از طریق متن به طوری که شما چاره ای ندارید جز اینکه آنها را از دوش خارج کنید. (یا آیا من تنها کسی هستم که هنوز به f * ckboys پیامک می زند که این کار را انجام می دهم؟) خوش ذوق است و نمایانگر گوشه ای از Timmy است که شخصاً قبلاً ندیده ام. شاید دوران جدید Chalamet پیش روی ما باشد؟ اگر زیرنویس های بیشتری از این قبیل داشته باشد ، من بیش از آن هستم که سرنشین باشم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>