کالر HIGHR سه رژ لب برهنه جدید به محدوده اضافه می کند

[ad_1]

هنگامی که HIGHR Collective شش ماه پیش با رژ لب های ارگانیک و خنثی از کربن به صحنه زیبایی حمله کرد ، هنگامی که صحبت از تعریف محصول آرایشی پایدار می شد ، این مارک مارپیچ را بالا برد. و در حالی که پنج سایه اصلی رژ لب فقط به رنگ قرمز و صورتی محدود بود ، سه رنگ جدید آن در این ماه در خانواده برهنه وجود دارد ، از یک بژ کاملاً ملایم تا یک نسخه مشخص 2021 از رنگ قهوه ای دهه 90. اگر به دنبال خرید رژ لب برهنه ای هستید که از نظر طبیعی و محیطی نیز آگاه باشد ، شاید زمان مناسب برای سرمایه گذاری باشد.

جیمز مولوی ، آرایشگر آرشیو ، که HIGHR برای ایجاد ظاهری که در تصاویر کمپین برای راه اندازی می بینید (در بالا نشان داده شده است) ، گفت: “کمد لب برهنه جدید NEWRR یک لباس برهنه را دربرمی گیرد.” در حالی که به نظر می رسد سه رنگ خنثی از الگوی “روشن ، متوسط ​​، تاریک” پیروی می کنند – بنابراین روشن ترین رنگ برای رنگ های روشن و تیره ترین رنگ برای رنگ های عمیق تر است – هر سه برهنه برای کار بر روی طیف گسترده ای از رنگ پوست ایجاد شده اند. مولوی با اشاره به تعهد HIGHR Collective برای اطمینان از فراگیر بودن سایه های رژ لب خود گفت: “من رویكرد مارك را دوست دارم.” وی افزود: “پوشیدنی از نظر رنگ و نوع پوست ، این موارد برهنه است که می توانید آن را لباس پوشیده یا لباس آن را بپوشانید.”

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / سوفیا پانیچ

نمونه های رژ لب جمع کننده HIGHR: لب روی اسید (بالا) ، راپسودیا 21 (وسط) ، این همه رویا بود (پایین)

بنابراین این سه خنثی جدید چیست؟ اولین بار این یک رویا بود ، که یک رنگ قهوه ای کاملاً ساده است کم نورترین اشاره ای از براق کننده طلای گل رز (مانند ، در اصل قابل مشاهده نیست). مولوی گفت: “It Was All A Dream یک تصور کاملاً برهنه و کاملاً برهنه است که به نظر می رسد در رنگ های پوست تیره و روشن بسیار عالی است.” “من دوست دارم با استفاده از این سایه لب را به آرامی به لب فشار دهم تا جلای لعاب ظاهری طبیعی داشته باشد. برای نوک انگشتان به راحتی با نوک انگشتان استفاده می شود. یا می توانید آن را با یک خط لب خنثی ترکیب کرده و مستقیماً از گلوله بکشید تا گلوله ایجاد شود. شدت.”

از طرف دیگر ، لب های اسید یک رنگ صورتی هلویی است که قطعاً بیشتر از صورتی هلو است. مولوی آن را “بهترین روشنی برای تابستان” توصیف کرد و افزود: “من این سایه را دوست دارم تا بتوانم ظاهر شما را به راحتی ارتقا دهم ، و رنگ و بویی بهتر از لب داشته باشید. این برای همه رنگ های پوست چاپلوس است و با شما سازگار است. برهنه خود. ”

آخرین اما مهمترین موارد ، راپسودی 21 است که یک رنگ قهوه ای عسلی با رنگ متوسط ​​است. مولوي توضيح داد: “با بازگشت برهنه سال 90 ، كاملاً راپسودي 21 دختر عالي دختر باحال و مدرن است.” “این به عنوان یک برهنه روزمره درخشان است [lipstick] برای رنگ پوست های تیره و گرم ، یا برای لرزش های عمیق دهه 90 آغشته به رنگ های روشن پوست. “

هر سه سایه از فرمول کرمی ، عطر و گیاه با علامت گیاهی مارک تجاری برخوردار است که از موم کندلیا در مقابل موم یا موم مصنوعی استفاده می کند. مولی هارت ، بنیانگذار ، به POPSUGAR گفت: “این یک موم خوب و مات است که وقتی آن را در کره ها و روغن ها مخلوط می کنید ، همان چسب زیبایی را که می خواهید به آن می بخشد.” این ناراحتی همچنین اطمینان حاصل می کند که شما یک لایه رنگدانه شدید را با یک بار کشیدن بدست می آورید ، در حالی که روغن های طبیعی و کره های موجود در فرمول آن را باعث می کنند تا رژ لب در طول روز خامه ای و راحت بماند.

برای دیدن و خرید هر سه سایه جدید HIGHR Collective به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>