کایلی مینوگ دیسکو را زنده نگه می دارد – مصاحبه

[ad_1]

مینوگ برای شروع سال 2021 با جنجالی بیشتر ، با او صحبت کرد جذابیت در مورد او دیسکو آلبوم ، به یاد ماندنی ترین زیبایی از زندگی حرفه ای او ، و آنچه او امسال امیدوار است.

جذابیت: ماجرای زیبایی و مد شما برای دوران این آلبوم چیست؟

KYLIE MINOGUE: این مختصر بدیهی بود که منابع دیسکو بود اما سعی داشت در دهه 70 کاملاً گیر نیفتد. نداشتن آلبومی که دیسکو خلوص باشد ، بلکه بیشتر برای تعظیم و احترام حداکثر احترام به افسانه های مطلق دیسکو است که اکنون این همه میراث و تخیل برای ما فراهم کرده است. برای ارج نهادن به سبک دهه 70 ، اما برای حفظ جذابیت و برخی از سبک های لذت طلبانه ، بنابراین ما از آن زمان واقعاً فقط با آن بازی کردیم.

جذابیت: شما در کنسرت پخش زنده دوآ لیپا ظاهر شدید. این تجربه اجرای با او چگونه بود؟

کیلومتر: عالی بود! کوتاه بود ، اما من دوست داشتم این کار را انجام دهم. من فکر می کنم او فوق العاده است.

جذابیت: گفته می شود که 2020 یک احیای دیسکوپاپ با هنرمندانی مانند Dua Lipa است. نظر شما درباره این همه هنرمند جدیدتر که صدا را در آغوش گرفته اند ، چیست؟

کیلومتر: واضح است که من آن را دوست دارم. نوعی موسیقی است که دوست دارم آن را گوش کنم. من فکر می کنم که دعا ، [Lady] گاگا ، من و هر کسی که به نوعی تم های دیسکو را لمس کرده باشد ، همه ما این کار را قبل از سال 2020 انجام داده بودیم. این چیزی بود که به نوعی سختگیری بود ، بخشی از فراموشی پاپ بود.

[Disco] احساس فرار از خلوص می کند و گاهی ممکن است باشد ، اما در بسیاری از آهنگ های دیسکو و دلتنگی یک تاریکی و غم وجود دارد و با آن می توانید آینده نگر باشید. چیزهای زیادی برای بازی در ژانر دیسکو وجود دارد ، و این که چه کاری انجام می دهد و اینکه چگونه احساس را به مردم القا می کند.

جذابیت: شما وقتی گلوریا گینور فکر کردید چه فکری کردید نوشت از شما در توییتر سپاسگزارم برای “زنده نگه داشتن دیسکو”؟

کیلومتر: [Gasps.] میدانم! باورت میشه؟ من مثل [gasps] گلوریا! این فقط باورنکردنی است. ما برای همیشه آواز “من زنده می مانم” را برای همیشه و همیشه و همه نسل های آینده خواهیم خواند. آهنگ های دیسکو خاصی وجود دارد که حتی نمی توانید آنها را لمس کنید. قابل لمس نیستند. این مانند این بود که توسط یکی از ملکه های مطلق دیسکو مسح شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>