کبوتر با همکاری برند Brother Vellies با مالکیت سیاه برای مجموعه جدید مراقبت از مو همکاری می کند | مصاحبه

[ad_1]

جذابیت: چگونه از این محصولات استفاده می کنید؟ من می دانم که من روبالشتی ساتن دارم و سرپوش خود را می پوشم. و گاهی اوقات به دلیل کوتاه بودن موهایم ، ممکن است یک دوراف ، یک بالش ساتن داشته باشم ، و سرپوش من برای محافظت بیشتر روشن است. آیا هرگز از این محصولات با هم استفاده می کنید؟

جیمز: بله ، کاملا من شب گذشته دوش گرفتم و با محصولات پوست سر و درمان خشک موهای زائد را کامل انجام دادم. من دوست دارم که موهایم را خیلی وقتها در یک اسکرینچی قرار دهم و روی بالش ساتن هم بخوابم ، بنابراین به نوعی یک ترکیب کوچک از هر دو را انجام می دهم.

جذابیت: بدیهی است که شما می توانید روسری را در رختخواب خود ببندید – آیا مردم را به استفاده از آن در بیرون ترغیب می کنید یا اینکه آن را چیزی بیشتر برای خانه می دانید؟

جیمز: نه ، آنها کاملاً می توانند آن را در بیرون بپوشند. آن را به کیف Lijadu Billfold خود می بندم و همیشه آن را با خود دارم.

جذابیت: و از این سه مورد ، آیا مورد علاقه ای دارید؟

جیمز: انتخاب موارد دلخواه سخت است ، اما شاید روبالشتی باشد زیرا من واقعاً خیلی به داشتن یک روبالشتی ابریشمی اعتماد دارم. از نظر شکستگی برای من واقعاً چیز بزرگی است.

جذابیت: شما گفتید که مو و پوست تمرکز زیادی برای شما داشته اند ، مخصوصاً در طی این بیماری همه گیر ، بنابراین برنامه روزمره مراقبت از پوست شما چیست؟

جیمز: خوب ، من هر روز صبح 800 میلی لیتر آب می خورم. این بخشی از برنامه روزمره من است. من این جام غول پیکر را دارم که پر از آب می کنم. من هر روز صبح به محض بیدار شدن از آن می خندم. این یک روش عالی برای تأمین آبرسانی مورد نیاز پوست و بدن است.

جذابیت: آیا محصولات موضعی مراقبت از پوست وجود دارد که شما دوست داشته باشید؟

جیمز: بله ، من از کرم صورت دکتر باربارا استورم زیاد استفاده می کنم و سپس از سرم گیاه شناسی Vintner’s Daughter نیز استفاده می کنم که از آن لذت می برم. و سپس دیور این سرم ویتامین C را نیز دارد که من عاشق آن هستم.

جذابیت: راهنمایی برای مراقبت از خود دارید؟

جیمز: گوش کن ، من سعی کرده ام بیشتر مراقب چیزهایی که به خانه می آورم باشم و فکر می کنم ، چون همه ما وقت زیادی را در خانه گذرانده ایم ، مهمتر از هر زمان دیگری این است که به همه چیز خود احترام بگذاریم به فضاهای ما اجازه دهیم و بدانیم که این محصولات از کجا تولید شده اند ، چه کسی آنها را ساخته است و چگونه با آنها رفتار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>