کت شلوار جین فیبی داینور به همراه پیت دیویدسون

[ad_1]

پیت دیویدسون و فیبی داینور در آخرین سفر خود بسیار زیبا و زیبا هستند – فقط به کت جین چاپ ابری فیبی نگاه کنید! این دو نفر در انگلیس در حال قدم زدن در حومه شهر بودند. پیت اخیراً شایعه همسریابی را در هنگام پرسش و پاسخ بزرگنمایی با دانشجویان دانشگاه مارکت در تاریخ 11 آوریل تأیید کرد. از پیت در مورد محبوبیت خود س askedال شد ، وی پاسخ داد: “من با محبوبیت خودم هستم”

در طول تاریخ روز خود ، بریجتون ستاره یک کت جین با خط پیرایش پوشیده بود که روی آن یک چاپ ابر شایان ستایش وجود داشت ، در حالی که پیت یک لباس کلاه و عرق آبی توسط Les Benjamins پوشید. ظاهر جین فیبی کلوپ پسران میلیاردر “کت Kodiak” است و قیمت آن 191 پوند است. او نگاهش را با شلوار عرق Talentless ، کلاه YSL و عینک آفتابی Vera Wang به پایان رساند.

ICYMI: این زوج قبلاً با پوشیدن گردنبندهای تک طرحدار منطبق در موارد جداگانه عاشقانه خود را به سطح دیگری رسانده اند. در طول حضور او در نمایش امشب با بازی جیمی فالون ترویج کردن جوخه خودکشی، هواداران خیلی زود متوجه شدند که پیت یک گردنبند نقره ای به دست دارد که یک مونوگرام بود و ترکیبی از حروف “P” و “D.” است. فیبی در حین پرسش و پاسخ یوتیوب ، همانطور که در تصویر دیده می شود ، دقیقاً همان گردنبند را بسته است ای!

به خواندن ادامه دهید تا عکس های زن و شوهر شایان ستایش را که در آینده قدم می زنند ، ببینید. سپس ، نسخه های مشابه کت فیبی را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>