کت و شلوار و پلتفرم های Jeanst Gaultier Pinstripe لیدی گاگا

[ad_1]

لیدی گاگا در حالی که به تمرینات خود در شهر نیویورک می رفت ، یک مدل شیک دیگر را به نمایش گذاشت که پس از لباس زنانه بنفش و والنتینو Haute Couture در اینترنت ظاهر شد. گاگا ، که ما او را بسیار نزدیک خواهیم دید خانه گوچی برای اولین بار در پاییز امسال ، پلتفرم های خود را برای چرخش انتخاب کرده است ، و به نظر می رسد که واقعاً او سهام بسیاری از Pleaser را خریداری کرده است.

این شرکت کفش به خاطر پاشنه های بلند و چکمه های بلندش مشهور است ، و اگرچه او لباس های مشکی خود را به صورت چرخشی (چه در چرم معمولی و چه در حالت عادی) حفظ می کند ، اما این کت و شلوار خطی را به پایان رساند-هماهنگی از Jean Paul Gaultier Haute Couture ” آرشیو 97-با بندهای بژ Xtreme بژ که تا هشت اینچ جمع می شوند. گاگا به لوازم جانبی خنثی ، از جمله عینک آفتابی Valentino با برش Vlogo ، کیف سفید Savette و گوشواره های حباب دار Agmes NYC ، پایبند بود.

برای دیدن لباس شلوار دو نفره او روی باند 24 سال پیش بروید ، سپس هر زاویه ای از لحظات تکرار شونده گاگا را در سیب بزرگ بررسی کنید. و اگر واقعاً احساس الهام می کنید ، می توانید برخی از قطعات ضروری او را خریداری کنید تا از مد روز تابستانی پیچیده برای یک روز در محل کار استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>