کرولا چه تفاوتی با 101 دالمیایی دارد؟

[ad_1]

هنگامی که دیزنی برای اولین بار اعلام کرد که در حال ایجاد یک داستان اصلی برای بدنام است 101 دالمی شرور ، کرولا د ویل ، بدیهی است که با کمی بدبینی روبرو شد. آیا فیلم در همان مسیر هدایت آنجلینا جولی قرار دارد بدخیم با دادن یک خرده داستان دلسوز به شرور ، یا این که بیشتر شبیه باشد روزی روزگاریبه تصویر کشیدن شرور خود ، ثابت می کند که او از ابتدا همیشه شرور بوده است؟ خوب ، بعد از دیدن کرولا، می توانم تأیید کنم: کمی از هر دو کار می کند.

این فیلم در دهه 1970 اتفاق می افتد و سالها قبل از وقایع رخ می دهد 101 دالمی به عنوان یک کرولا جوان (اما استون) ، که نام اصلی آن Estella است ، به عنوان یک طراح مد در لندن راه می یابد. در حالی که چند فیلم اشاره ای برای دیزنی وجود دارد ، از جمله ظاهر از ماشین نمادین آنیتا و کرولا ، کرولا بیشتر به عنوان یک فیلم مستقل ، جدا از 101 دالمی کائنات. در اینجا فقط تعداد معدودی از روش های تغییر داستان فیلم شرور دیزنی در این فیلم وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>