کریستینا آگیلرا از صداها برای بریتنی اسپیرز پشتیبانی می کند

[ad_1]

کریستینا آگیلرا حمایت خود را از بریتنی اسپیرز ابراز می دارد. در جلسه دادگاه در 23 ژوئن ، بریتنی خواستار خاتمه دوره محافظه کاری چند ساله خود شد و جزئیات توافق “سو” استفاده “را که مانع از زندگی کامل وی از جمله ازدواج یا بچه دار شدن شده است ، بیان کرد. روز دوشنبه ، کریستینا به جلسه دادگاه در واکنش نشان داد یک سری توییت های احساسی، مجدداً تأكید كرد كه بریتنی سزاوار همه عشق و پشتیبانی در جهان است.

او در کنار عکس برگشتی از او و بریتنی از آنها نوشت: “این چند روز گذشته من در مورد بریتنی و هر آنچه او را پشت سر می گذارد فکر می کنم.” باشگاه میکی موس روزها. “غیرقابل قبول است که هر زن ، یا انسانی ، که می خواهد بر سرنوشت خود مسلط شود ، مجاز به زندگی در دلخواه خود نیست. ساکت شدن ، نادیده گرفته شدن ، زورگویی یا انکار حمایت” نزدیکان “شما ، تخریب کننده ترین ، ویران کننده ترین و تحقیرآمیزترین چیزی که می توان تصور کرد. آسیب های روحی و روحی مضر این می تواند به روح انسان وارد شود ، هیچ چیز قابل توجه نیست. ”

وی خاطرنشان کرد که افشاگری ها مبنی بر اینکه بریتنی قادر به برداشتن آی یو دی خود نیست بدون تأیید خصوصاً نگران کننده است ، و افزود ، “هر زنی باید حق داشتن بدن خود ، سیستم تولید مثل خود ، حریم خصوصی خود ، فضای خود ، بهبودی خود را داشته باشد. در حالی که من پشت درهای بسته این گفتگوی بسیار لایه لایه و شخصی نیستم اما تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که از قلبم در مورد آنچه در رسانه ها شنیده ام ، خوانده ام و دیده ام به اشتراک بگذارم. محکومیت و ناامیدی این درخواست آزادی من را به این باور می رساند که این شخصی که من می دانستم بدون دلسوزی یا نجابت افراد تحت کنترل زندگی می کرده است. ” وی پیام خود را با افزودن “به زنی که تحت شرایط و فشار غیرقابل تصور برای همه کار کرده است ، پایان داد ، من به شما قول می دهم که او لیاقت تمام آزادی های ممکن را دارد تا شادترین زندگی خود را داشته باشد. قلب من به بریتنی می رود. او سزاوار تمام واقعیات است عشق و حمایت در جهان. “

توییت های کریستینا چند روز پس از جاستین تیمبرلیک می آید که وی نیز در آن بازی کرده است باشگاه میکی موس با بریتنی و کریستینا ، از خواننده ابراز حمایت کرد. وی در مورد دوست دختر سابق خود که از سال 1998 تا 2002 با او رابطه داشت گفت: “بعد از آنچه امروز دیدیم ، همه ما باید در این زمان از بریتنی حمایت كنیم.” صرف نظر از گذشته ، خوب و بد ما ، و مهم نیست كه چند وقت پیش این بود … آنچه برای او اتفاق می افتد درست نیست “.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>