کریسی تیگن درباره دوستی با مگان مارکل بحث می کند

[ad_1]

کریسی تیگن آماده است تا به جاده Montecito ، کالیفرنیا سفر کند! روز یکشنبه ، نویسنده 35 ساله کتاب آشپزی و مادر دو فرزند ، در نوار موسیقی کنسرت Global Citizen Vax Live در لس آنجلس شرکت کرد ، جایی که او به طور خلاصه درباره دوستی شکوفا با مگان مارکل بحث کرد. مگان و پرنس هری به عنوان همكاران این مراسم خیریه خدمت كردند ، و دوك ساسكس سخنرانی الهام بخشی را تشویق كرد و مردم را تشویق كرد تا در میان بیماری همه گیر دور هم جمع شوند. مگان ، که در حال حاضر فرزند دوم خود را باردار است ، در آن شرکت نکرد.

کریسی گفت: “من احساس می کنم دنیای ما از طریق این همه همه گیر و همه چیز خیلی کوچک شده است.” سرگرمی امشب. “ما باید به مونته سیتو برویم و در خانه مرغ خنک شویم. Cluckin ‘Hut آرچی؟ … آنها برای ریاست این امر بسیار عالی هستند. این واضح است که یک رویداد فوق العاده مهم است که من از بودن قسمتی از.”

در طول حضور در آنچه را که با اندی کوهن زندگی می کند تماشا کنید ماه گذشته ، کریسی فاش کرد که مگان شخصاً با او ارتباط برقرار کرده است پس از آنکه در سپتامبر 2020 از دست دادن بارداری را تجربه کرده است. “او برای من از جک عزیزم و از دست دادنش نوشته بود ، اما ، بله ، او واقعاً فوق العاده و بسیار مهربان است ، دقیقاً به همان مهربانی که همه می گویند.” اگر از ما بپرسید ، این به نظر می رسد آغاز یک دوستی زیبا باشد. در این میان ، بیشتر از قرار ملاقات دوست داشتنی مادر و دختر کریسی با لونا در کنسرت Vax Live Global Citizen دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>