کریسی تیگن موهایش را برای بهار بور رنگ آمیزی کرد

[ad_1]

در پنج ماه از آن زمان ملکه Gambit Netflix را بزنید ، ما مشاهیر مانند Gigi Hadid و بیشترین لکه ها را در رنگ قرمز دیده ایم که تلاش می کند ظاهر براق و قرمز آتشین Beth Harmon را ایجاد کند. کریسی تیگن که فقط از رفتن خود به موهای سرخ کاملاً خجالتی بود ، روی ورقه های فویل لایه لایه قرار داد و با کمک تریسی کانینگام ، رنگارنگ موی هالیوود ، به یک بلوند مسی تبدیل شد.

Teigen روند این کار را در اینستاگرام مستند کرد ، و در طول درمان رنگرزی عکس های به اشتراک گذاشت و حتی در نیمه راه مکث کرد تا چند عکس سلفی بگیرد ، وقتی موهای او رنگ موی بلوندی داشت. “چرند باید اینجا توقف کنیم؟” او یک عکس را زیرنویس کرد. اما هرکسی که کمی روی صندلی آرایشگاه رنگ موی خود را شاد کرده باشد می داند که یک سایه هرگز کافی نیست. بعد از لایه برداری سخاوتمندانه مقداری رنگ قرمز ، تیگن موهای بلوند تازه و مسی باقی مانده است. تایگن در حالی که رنگ جدید خود را نشان می داد گفت: “تقریباً آنجا” ، با اشاره به اینکه هنوز هم ممکن است ظاهر نهایی نباشد ، گفت:

در سفر کامل موی تایگن پیش رو شرکت کنید و از هر جهت نگاهی به ظاهر جدید مسی او بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>