کریسی تیگن پس از رسوایی کورتنی استودن سکوت را شکست

[ad_1]

اینگلوود ، کالیفرنیا: در این تصویر که در تاریخ 2 مه منتشر شد ، کریسی تیگن در Global Citizen VAX LIVE: کنسرت برای اتحاد دوباره جهان در استادیوم SoFi در اینگلوود ، کالیفرنیا شرکت می کند.  Global Citizen VAX LIVE: کنسرت برای اتحاد دوباره جهان در 8 مه 2021 پخش خواهد شد. (عکس از اما مک اینتایر / گتی ایماژ برای Global Citizen VAX LIVE)

منبع تصویر: گتی / اما مک اینتایر

کریسی تیگن به دلیل زورگویی گذشته و رفتار “افتضاح” خود در شبکه های اجتماعی عذرخواهی می کند. ماه گذشته ، بعد از اینکه شخصیت تلویزیونی کورتنی استودن در مورد اذیت و آزار نویسنده کتاب آشپزی در جوانی ، کریسی در توییتر عذرخواهی کرد و متعاقباً از حسابهای خود استراحت كرد. روز دوشنبه ، او در بیانیه ای طولانی که برای مدیوم منتشر شد و در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت ، او به “ترول بودن” اعتراف کرد و از اقدامات خود ابراز تاسف کرد. وی نوشت: “من می خواهم شما بدانید که من در سوراخ مجازات جهانی سزاوار نشسته ام ، نهایتاً” اینجا بنشینید و به آنچه انجام داده اید فکر کنید “. “یک روز ، یک لحظه هم نگذشته است که من احساس سنگینی حسرت برای چیزهایی را که در گذشته گفته ام احساس نکرده ام.”

“به سادگی هیچ بهانه ای برای توییت های وحشتناک گذشته من وجود ندارد.”

کریسی ادامه داد که به غیر از کورتنی ، در عذرخواهی خصوصی از دیگران که در شبکه های اجتماعی به آنها توهین کرده است ، به اشتراک می گذارد. وی ادامه داد: “به سادگی هیچ بهانه ای برای توییت های وحشتناک گذشته من وجود ندارد.” “اهداف من لیاقت آنها را نداشتند. هیچ کس شایسته آنها نیست. بسیاری از آنها به همدلی ، مهربانی ، درک و حمایت احتیاج داشتند ، نه اینکه بدگویی من را به عنوان نوعی شوخ طبعی گاه به گاه و ناخوشایند مطرح کنم.”

در حالی که او در ابتدا “بسیار سرگرم کننده بود” هنگامی که برای اولین بار از شبکه های اجتماعی استفاده می کرد ، با سرقت از چهره های مشهور ، باعث افزایش شهرت در توییتر شد ، او اعتراف کرد که در واقع ، او نابالغ و ناامن است ، و فکر کرد که باید “تحت تأثیر قرار دادن غریبه ها برای پذیرفته شود ” او نوشت: “اگر فرهنگ انبوهی از فرهنگ پاپ وجود داشت ، من در توییتر تلاش کردم تا توجه را جلب کرده و آنچه را که در آن زمان فکر می کردم یک حقه بازی خشن ، باهوش و بی ضرر بود نشان دهم. فکر می کردم اگر من به افراد مشهور سرگرم شدم. ”

نویسنده کتاب آشپزی گفت که او دیگر کسی نیست که “آن چیزهای وحشتناک” را می نویسد و بزرگ شده ، ازدواج کرده ، بچه دار شده و در طول راه درمان های زیادی انجام داده است. کریسی عذرخواهی خود را با درخواست از طرفداران نه بخشش ، بلکه فرصتی برای مالک شدن در اشتباهات گذشته خود و “به دنبال بهبود و تغییر خود” به پایان برد و نوشت: “همه ما بیش از بدترین لحظات خود هستیم.” بیانیه کامل وی را در زیر بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>