کریسی تیگن پس از چند بار رنگ آمیزی در سه روز موهای خود را صورتی رنگ کرد

[ad_1]

از زمانی که او از یک فیلتر سرگرم کننده رنگ مو در اینستاگرام الهام گرفته است ، کریسی تیگن همه چیز در مورد ایجاد تغییرات سریع و پررنگ در رنگ مو از طریق کلاه گیس های زرق و برق دار بوده است. اما اگر داستانهای اینستاگرامی وی در طی دو روز گذشته نشانه ای از آن باشد ، مدل و کارآفرین حاضر است بدون کلاه گیس کارها را تغییر دهد. فقط در سه روز گذشته ، به نظر می رسد که تیگن چندین بار موهای خودش را رنگ کرده است – و ما هنوز نمی توانیم مطمئن باشیم که این کار را انجام داده است.

روز یکشنبه ، تیگن سلفی های خود را – چه عکس و چه فیلم – به اشتراک گذاشت ، زیرا تریسی کانینگام ، رنگ شناس ، با یک دستیار در سالن Mèche در لس آنجلس همکاری کرد تا موهایی را به موهای این سوپراستار رسانه های اجتماعی اضافه کند. طولی نکشید که او سایه ای روشن و روشن بور را نشان داد که بسیار سبک تر از موی برجسته عسلی است که مدت مدیدی است از آن استفاده می کند.

اینستاگرام / کریسی تیگن
اینستاگرام / کریسی تیگن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>