کریس اپلتون با رنگ واو در اولین محصول مو همکاری می کند | انحصاری

[ad_1]

برای من ، رشته های خوب ، رنگ آمیزی شده و بسیار داغ آسیب دیده توسط ابزار (در یک کلام شکننده) ، مانی ماسک ناامید نشد. در حالی که زیر دوش بودم ، یک عروسک ژل براق به اندازه یک توپ گلف را از انتهای ریشه های خود صاف کردم و پس از پنج دقیقه آن را آبکشی کردم. به موهای بلوند من از زمانی که وارد دوش شدم تا وقتی که بیرون آمدم زندگی جدیدی بخشید ، موهایم را به ابریشم می چرخاند و آنها را براق ، صاف و حجیم می گذاشت. اپلتون توضیح می دهد: “از آنجا که بسیار سبک است ، می توانید ماسک را از ریشه تا انتها بزنید ، بر خلاف روش های سنگین تر ، که فقط می توانید آن را روی انتهای آن قرار دهید.”

از زمان استفاده از ماسک در برنامه های روزمره ، یک ظاهر طراحی منظم من بدون هیچ زحمتی احساس می شود. با داشتن موهای سالم ، حتی یک سشوار ساده باعث یک روز خوب برای مو می شود. و هفته به هفته ، وضعیت موهای من همچنان رو به بهبود است. این احساس قویتر می شود و من متوجه شکستگی و ریزش کمتری شده ام.

همین امر برای کسی در انتهای مخالف طیف با موهای ضخیم و ضخیم تر صدق می کند. “این برای همه عالی است. بنابراین برای موهای فرفری [folks]، [after using the masque] فرهای آنها کاملاً مشخص تر بود و باعث می شود که موها از کیفیت بهتری برخوردار باشند که از سلامت بیشتری برخوردار باشند و انعطاف پذیرتر به نظر برسند. “من می خواستم نتیجه ای بگیرم که بدانید ، مهم نیست که بافت مو هرچه باشد ، نتیجه نهایی گزاف گویی و درخشش مجلل. ”

و گرچه این کاملاً به معنای واقعی کلمه فرم موهای میلیونی او است ، اما الهام برای نام آن قبل از اینکه اپلتون به مردی تغییر کند که موهای هالیوود را تغییر داد ، آغاز شد. اپلتون می گوید: “دلیلی که من آن را” ماسک پول “نامیدم مربوط به مسائل مالی نبود.” جذابیت. “برای من ، وقتی نه ساله بودم ، به خانه مادرم می رفتم و او می ایستاد و به آینه نگاه می کرد. به همین دلیل شروع به انجام مو کردم. می توانستم شانه های او را به عقب برگردانم. او با اطمینان بیشتری می ایستاد ”

همین خاطره بود که باعث شد تا اپلتون حرفه طولانی مدت خود را به عنوان آرایشگر دنبال کند – و این محصول را خلق کند. اپلتون می گوید: “من فهمیدم كه داروی احساسی می توانید از داشتن موهای عالی داشته باشید. و این برای من بی ارزش است.” “این در مورد احساس احساسی است ، می دانید ، احساس عالی بودن ، احساس بی ارزشی ، احساس بی حد و حصر … احساس بهترین حالت مطلوب با موهای عالی”

Chris Appleton x Color Wow Money Masque در 24 فوریه با قیمت 45 دلار در سایت colorwowhair.com در دسترس خواهد بود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


داستان های بیشتر درباره بهترین لحظات موی کریس اپلتون را بخوانید:


اکنون تماشا کنید که کریس اپلتون نمادین ترین چهره کیم کارداشیان را خراب می کند:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>