کری مولیگان و مارکوس مامفورد در اسکار 2021

[ad_1]

کری مولیگان شب بزرگی را در مراسم اسکار پیش رو دارد و همسرش مارکوس مامفورد به عنوان بزرگترین تشویق کننده اش در کنار اوست. کری ، نامزد بهترین بازیگر زن برای بازی در زن جوان امیدوار کننده، مانند یک اسکار واقعی با یک لباس مجلسی طلایی به رنگ دیزنی به نظر می رسید ، در حالی که مارکوس به همسرش اجازه می داد با یک لباس سیاه کلاسیک بدرخشد. این گردش ، یک مشاهده فرش قرمز نادر برای یک زوج کم حرف است که اگر فراموش نکنید ، نزدیک به یک دهه است که ازدواج کرده اند.

اگرچه این دو در سال 2012 ازدواج کردند ، اما داستان عاشقانه آنها در واقع از همان کودکی که در همان اردوگاه کلیسا شرکت می کردند ، آغاز شد. در طول سال ها ، بازیگر و خواننده اصلی مامفورد و پسران با شیرینی به عنوان دوستان قلم در تماس بودند و در نهایت روابط خود را در بزرگسالی از سر گرفتند. در حالی که آنها اغلب در برنامه ها و رویدادهای مختلف خود از یکدیگر حمایت می کنند ، ما اغلب نمی توانیم این دو را در جمع با هم ببینیم ، بنابراین حتماً یک نگاه دقیق به همدیگر را در اسکارهای یکشنبه شب پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>