کلگیت مسواک سازگار با محیط زیست را با 80٪ پلاستیک کمتر راه اندازی می کند

[ad_1]

واقعیت این است که ، مسواک ها می توانند زباله های پلاستیکی زیادی تولید کنند – بیش از 400 میلیون مسواک دستی فقط در یک سال به زباله دانی ها در ایالات متحده ارسال می شود ، طبق گفته Colgate – و متأسفانه ، این پلاستیک ها اغلب در مجاری آب پایان می یابند و به اندکی آسیب می رسانند و موجودات دریایی نه چندان کمی. گزینه های پایدارتر ، مانند مسواک های بامبو ، قطعاً طی چند سال گذشته محبوبیت یافته اند. اکنون، کلگیت در حال افزودن گزینه دیگری به دسته با آن است نگاه داشتن مسواکی که از 80 درصد پلاستیک کمتری نسبت به ابزارهای سنتی آن تشکیل شده است.

مارک چگونه این کار را انجام داده است؟ این برس دارای دو قسمت است: یک دسته آلومینیومی قابل بازیافت به شکل نمادی از بینهایت و یک سر برس یکبار مصرف با موی نرم ، با زبان و سوهان گونه ، ساخته شده از پلاستیک و مواد دیگر. بنابراین ، پلاستیک به جای اینکه کل بدن برس را بگیرد ، فقط در سر قرار دارد.

سفید در سمت چپ و Deep Clean در سمت راست

گابی تورن /جذابیت

برای سر دو گزینه وجود دارد: تمیز کردن عمیق و سفید کردن. سر تمیز و عمیق دارای “موهای نوک نخ” است ، به این معنی که آنها باریک تر هستند و نه صاف برای کمک به رسیدن به شکاف های کوچک (اما هدف آنها جایگزینی نخ دندان واقعی نیست). به طور مشابه ، سر سفید کننده دارای “موهای حلزونی مارپیچی” است که برای کمک به از بین بردن لکه ها و روشن شدن دندان ها طراحی شده است. هر دو را آزمایش کردم تا ببینم چقدر دندان های من را تمیز می کنند.

من قبلاً از مسواک های بامبو استفاده کرده ام ، اما گاهی اوقات احساس می کردم موها به اندازه کافی تمیز که می خواهم سفت نیستند. خیلی اوقات ، بعد از چند هفته یا بیشتر ، موها خمیده و فرسوده به نظر می رسیدند ، بنابراین کنجکاو شدم ببینم این برس چگونه کار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>