کمپین سرنا ویلیامز و المپیا اوهانیان استوارت وایتزمن

[ad_1]

سرنا ویلیامز به تازگی یکی از همکاران بسیار مهم (و بسیار زیبا) برای کارزار انتخاباتی خود در بهار استوارت ویتزمن پیوست. دختر 3 ساله طرفدار تنیس ، المپیا اوهانیان ، اولین بازی خود را در شیرین ترین شکل انجام داد و در کنار مادر عکس گرفت. سرنا در فیلمبرداری از شلیک گفت: “من قطعاً Olympia را mini min می نامم.” “او مینی سرنا است.”

سرنا چهره دیرینه برند Stewart Weitzman است ، اما این اولین بار است که می بینیم Olympia به شکل مد افتاده است. کودک نوپا ، کودک نوپایی است ، اما در حال حاضر یک رزومه چشمگیر دارد. او برای گریه با صدای بلند صاحب یک تیم فوتبال است. اما علیرغم پیوندهای فوق العاده زودهنگام او با دو و میدانی و مد ، سرنا گفت که “نمی داند” آیا می خواهد المپیا راه او را ادامه دهد: “من می خواهم او هر کاری را که می خواهد انجام دهد.” ویدئویی از کمپین آنها را در بالا بررسی کنید و سپس به مطالعه ادامه ادامه عکسهای پشت صحنه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>