کمپین محبوب گوچی ستاره های هری استایلز و دایان کیتون است

[ad_1]

گوچی صدمین سالگرد تاسیس خود را با کمپین جدیدی تحت عنوان “معشوق” جشن می گیرد. مجموعه همراه بر روی سبک های نمادین کیف از برچسب لوکس ، از جمله Jackie 1961 ، Horsebit 1955 ، Dionysus و Marmont متمرکز خواهد شد. برای طعنه زدن به این ماجرا ، این مارک عکسهایی با شکوه از فیلمساز هارمونی کورین ، که قبلاً با الساندرو میشله ، ساخته گوچی کار کرده است ، منتشر کرد. این تصاویر چهره های مشهور گوچی را جلب توجه می کند ، برخی از آنها دوستان قدیمی این برند هستند.

ما می توانستیم روی همه انگشتان دست و پا – و سپس همه انگشتان دست و پا از خانواده بزرگ خود حساب کنیم – چند بار که هری استایلز در گوچی ظاهر شده است ، اگرچه به یاد ماندنی ترین ظاهر او ممکن است آن لباس چرمی و گاو سبز در سال 2021 باشد. گرمی ها Sienna Miller نیز از مدت ها قبل این برند را می پوشید و Awkwafina اخیراً گوچی را در گلدن گلوب 2021 به تن کرد. این اولین بار است که Crazy Rich Asians و رایا و آخرین اژدها ستاره در یک کارزار شرکت کرده است ، و او به اولین بازیکنان هم زمان دیان کیتون ، سرنا ویلیامز و جیمز کوردن نیز پیوست.

اگر ما چیزی بهتر از این نمی دانستیم ، می گوییم الساندرو میشل در حال برنامه ریزی خدمه خود برای Met Gala بعدی است که دارای همه گیری است. به پایین پیمایش کنید تا نگاهی دزدکی نگاهی به جدیدترین کمپین گوچی بیندازید و با رونمایی بیشتر از “معشوق” این فضا را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>