کمپین و کارگاه های آموزشی “بازگشت به کار” توسط Beauty Backed Trust

[ad_1]

صنعت زیبایی به دلیل محدودیت های مداوم COVID-19 با یک سال فوق العاده دشوار روبرو شده است. حمایت از دولت حداقل بوده است ، پاسخ آن فاقد منابع و احترام است. برای کمک به تلاشگران در صنعت ، کارولین هیرونز ، متخصص زیبایی شناسی و نویسنده پرفروش در سطح جهانی ، وارد عمل شد و از کمپین “بازگشت به کار” (The Backed Backed Trust) خبر داد.

صنعت زیبایی 28 میلیارد پوند به اقتصاد انگلیس کمک می کند که 88 درصد نیروی کار زیبایی را زنان تشکیل می دهند – بسیاری از آنها تنها تأمین کننده خانواده های خود هستند. با حمایت محدود از طرف دولت ، بسیاری از این زنان ذخایر نقدی خود را به پایان رسانده اند و بدهکار هستند و سعی دارند تجارت خود را با هدف بازگشایی پس از قفل کردن ادامه دهند.

هیرونز پس از دیدن میزان سختی افراد در صنعت ، بلافاصله تصمیم گرفت که می خواهد کمک کند. هیرونز همراه با کمک همکاران و دوستان خود در صنعت ، Beauty Backed را در آگوست سال 2020 تأسیس کرد ، که به جمع آوری کمکهای 600،000 پوندی برای کسانی که به دلیل عدم کمک دولت قادر به پرداخت قبوض نبودند کمک کرد. اکنون ، در مارس 2021 ، به Beauty Backed رسماً اعتماد اعتماد داده شده و کمپین “بازگشت به کار” خود را آغاز کرده است.

همراه با این کمپین ، Beauty Backed همچنین هیئت امنای خود را اعلام کرد ، از جمله کارولین هیرونز به عنوان بنیانگذار ، الکساندرا فوربس (مدیر گروه کارولین هیرونز محدود و پوست سنگ) ، دیجا آیودل (زیبایی شناس ، صاحب زیبایی اتاق غرب و بنیانگذار Black Skin دایرکتوری) ، صندلی لسلی بلر (مدیر عامل BABTAC ، انجمن زیبایی درمانی و زیبایی انگلستان) و لیزا پاتر دیکسون (آرایشگر) و همچنین 20 متخصص صنعت در زمینه زیبایی. این گروه متخصص نیروگاه در حال برگزاری کارگاه های آموزشی برای حمایت از افراد در تمام زمینه های کسب و کار هستند که برای بازگشایی در ماه آوریل آماده می شوند. لیست کامل کارگاه های بازگشت به کار Bootcamp را می توانید در اینجا پیدا کنید.

اعتماد پشتیبان زیبایی از کسانی که به کمک مالی ، PPE ، سهام و کیت ها نیاز دارند دعوت می کند تا از طریق فرم در beautybacked.com با آنها تماس بگیرند.

منبع تصویر: Beauty Backed Trust / نیکی جانستون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>