کمپین “Nars” شامل “پوست شما روشن شد” را شامل می شود

[ad_1]

هنرمند گریم ، فرانسوا نارس هرگز به درک متعارف جامعه از زیبایی اعتقاد نداشته و به آن پایبند نبوده است. این واقعیتی است که از طریق آرایش های خلاقانه و براندازانه آشکار شده است که او آرزو دارد برای باند نمایش و کتاب های خودش ظاهر شود. از طریق افرادی که به او الهام می کنند ، مانند هنرمندان من ری و سارا مون و مادر بسیار پر زرق و برق خودش. و از طریق محصولاتی که او می سازد ، که همیشه با نام های متشکل و فرمول های ابتکاری خود از قوانین سرپیچی کرده اند. در دهه 90 ، هنگامی که سوپرمدل ها از پایه مات سنگین و لایه های پودر استفاده می کردند ، او چیزی جز رژ لب به صورت آنها نمی زد. 20 سال بعد ، در سال 2010 ، هنگامی که رسانه های اجتماعی با پخت و پز و کانتورینگ وسواس پیدا کردند ، او همچنان به آرایش دست سبک ، اما رنگ و بیان سنگین ادامه داد.

و در سال 2021 ، Nars – هم مرد و هم مارک تجاری – از یک کمپین رونمایی می کنند که با جسارت ادعا می کند چیزی به نام زیبایی متعارف وجود ندارد (که برای مدت طولانی در صنعت زیبایی متأسفانه به معنای سفید ، جوان ، لاغر ، سیسجندر و بدن ساز بود ) کمپین “پوست شما روشن شد” از طیف سایه تازه فروش مرطوب کننده Radiant Tinted Moisturizer (33 پوند) تجلیل می کند و شامل 16 مدل متنوع – یکی برای هر سایه – که سن های مختلف را نشان می دهد ، ارگانها ، اقوام ، جنسیت و جنسیت

منبع تصویر: Nars

پسوند سایه 10 رنگ جدید اضافه می کند ، اطمینان حاصل می کند که افراد از هر رنگ پوست و از همه زیر رنگ می توانند رنگی را پیدا کنند که برای آنها در محدوده Radiant Tinted Moisturizer مناسب باشد. این یک به روزرسانی بسیار مورد نیاز از نظر فراگیری بود و در نهایت به افراد بیشتری امکان تجربه بهترین محصول پرفروش را می دهد که همراه با فرمول نمادین لورا مرسیه ، همچنان یکی از بهترین مرطوب کننده های رنگی موجود در بازار است. این ماده مرطوب کننده و در عین حال بدون روغن ، سبک و در عین حال قابل ساخت است (می توانید آن را تقریباً متوسط ​​لایه کنید) ، ابریشمی در عین حال چسبناک یا چرب نیست ، به این معنی که آرایش به زیبایی در بالای آن قرار می گیرد و به راحتی شکسته و از بین نمی رود. خود نارس در مورد فرمول از طریق پرس گفت: “من بافت بی وزن ، رنگدانه غنی و درخششی را که به هر چهره می بخشد ، دوست دارم. مرطوب کننده خالص و درخشان برای پوست باعث درخشش کیفیت بی نظیر پوست شما می شود.” رهایی.

این به روزرسانی که در تاریخ 30 آوریل در Space NK آغاز می شود ، در حالی اتفاق می افتد که بسیاری از افراد پس از یک سال استفاده از آرایش و تمایل به مرطوب کننده های مرطوب کننده و رنگ های پوستی تر ، از زیر پوشش کامل دور می شوند. (اگرچه ، اگر هنوز هم از پایه های کامل استفاده می کنید ، فرمول Soft Matte Complete Nars را ارزیابی می کنیم). باربارا کالکانی ، رئیس Nars ، با صدور اطلاعیه مطبوعاتی گفت: “ما شاهد تغییر چشمگیری در زیبایی و سلامت پوست هستیم و از گسترش محدوده سایه Pure Radiant Tinted Moisturizer خوشحال هستیم.” “این کمپین در مورد نیازهای متغیر مصرف کنندگان ، نمایش کاربردی بودن و کارآیی مواد تشکیل دهنده محصول ، ضمن تأکید بر دامنه سایه و قابلیت پوشیدن نیز صحبت می کند.”

علاوه بر مجموعه ای از تصاویر ، اولین کمپین اجتماعی “پوست شما روشن شد” همچنین دارای چندین فیلم است که در آنها ما مستقیماً از مدل ها می شنویم ، از جمله یکی از موارد بالا ، در مورد چیزی که آنها را روشن می کند ، از آنها سال می شود. و گرچه این سوال در ابتدا هنگام بحث در مورد مرطوب کننده رنگی کمی تصادفی به نظر می رسد ، پاسخی که از مدل ها می گیرد بسیار طبیعی و انسانی است – چیزی که ما عادت نداریم از تبلیغات زیبایی سنتی پر از یک خط کش ثابت و باد شدید دیدن کنیم ماشین آلات این گفته ظریفی است که در زیر ویدئو قرار دارد ، اما این را به بازیگران نماینده و متنوع اضافه کنید ، و پیام بلند و واضح است: این آرایش برای من است ، برای شما است ، برای همه کسانی است که می خواهند آن را امتحان کنند.

ادامه خواندن هر یک از 16 سایه – و همچنین مدل های باورنکردنی کمپین – را در زیر بخوانید.

منبع تصویر: Nars

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>