کهربا ژان رووان مدل جامعه آلوپسی را که هرگز نداشت ایجاد کرد

[ad_1]

چه زمانی کهربا ژان رووان الوپسی ، یک بیماری خودایمنی تشخیص داده شد که در آن بدن به فولیکول های موی خود حمله کرده و باعث ریزش مو می شود ، 13 سال پیش ، او عطش قابل قبولی برای آگاهی از این موضوع داشت. او البته در مورد درمان های احتمالی به متخصصان پزشکی مراجعه کرد ، اما با وجود اینترنت پر رونق ، اطلاعات دقیق تری که او به دنبال داشت – جامعه ، تجربیات دست اول ، دیدگاه های اول شخص صادقانه – در آنجا نبود.

او می گوید: “همه آنچه ما یافتیم چند سایت اطلاعات پزشکی وخیم بود – که در مورد آن بود.” جذابیت. “من هرگز فرصتی برای ملاقات یا برقراری ارتباط با افراد دیگر از آلوپسی پیدا نکردم. سرم پر از س questionsال بود و دوست داشتم بتوانم با شخص دیگری صحبت کنم که قبلاً همه این مشکلات را پشت سر گذاشته بود.”

از یک احساس انزوا و فقدان نمایندگی ، ایده ای عالی به وجود آمد: Hair Free ، انجمن وب مبتنی بر Rowan و وبلاگی برای دیگران که به دنبال پاسخ های آلوپسی هستند. و نه فقط پاسخ به سالاتی که ممکن است انتظار داشته باشید ، مانند “آیا موهای من دوباره رشد می کنند؟” یا “از کجا کلاه گیس بخرم؟” دقیقاً مانند زمانی که رووان جوان تر بود ، بسیاری از جامعه Free Hair خواهان مشاوره در مورد آلوپسی و روابط هستند – اگر ، چه زمانی ، و چگونه شخص مبتلا به آلوپسی باید این موضوع را به همسر خود بگوید.

روون می گوید: “این یکی از پیچیده ترین مسائل برای من بود.” جذابیت. “دشوار است که به کسی بگویید که شما می بیند در واقع واقعی شما نیست ، به ویژه هنگامی که تازه شروع یک رابطه می کنید. قرار دادن سر برهنه خود در معرض کسی برای اولین بار احساس کاملا آسیب پذیر ، خام و برهنه ترین فرد را احساس می کند واقعاً باید با آن شخص اعتماد کنید و احساس راحتی کنید. “

Rowan’s Hair Free جامعه نیز به او درمورد س beautyالات زیبایی اعتماد دارد و جای تعجب نیست: این مدل یک جادوگر مطلق است که فقط با کمی پودر و یک برس آرایشی لاغر یک ظاهر طبیعی ایجاد می کند – چیزی که او در طول یک دهه کامل کرده است . (طبق گفته Shari Marchbein متخصص پوست و موی معتبر مستقر در نیویورک ، استفاده از آرایش روی پوستی که دارای ریزش مو است ، کاملاً بی خطر است.) رووان حتی آن را بر روی میکروبلیدینگ ترجیح می دهد ، گزینه خال کوبی نیمه دائمی که باعث ایجاد سکته های موی واقعی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>