کورتنی کارداشیان رابطه با تراویس بارکر را تأیید می کند

[ad_1]

پس از ماه ها حدس و گمان ، سرانجام کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر رابطه خود را تأیید کردند. در 16 فوریه ، زوج جدید با یک عکس ساده و شیرین از دستانشان که به هم چسبیده بودند ، اینستاگرام را رسمی کردند. (مانی شایسته روز ولنتاین با تم كورتنی این خبر را هرچه بیشتر عاشقانه تر اعلام كرد.) در حالی كه بنیانگذار Poosh این تصویر را بدون زیرنویس ارسال كرد ، درامر Blink-182 با قلبی سیاه نظر داد و عکس را در Stories خود به اشتراک گذاشت.

گرچه عاشقانه کورتنی و تراویس هفته گذشته تأیید شده بود ، وقتی آنها در تاریخ 11 فوریه در حالی که مشغول غذا خوردن در خارج از خانه بودند در حالی که مشغول غذا خوردن بودند ، در کنار یکدیگر دیده می شوند ، این اولین باری است که آنها عکسی را با هم منتشر می کنند. گرچه این دو سالها با هم دوست بوده اند ، طرفداران عقاب چشم در ماه ژانویه متوجه شده اند که آنها عکسهای مشابهی از حیاط خلوت پالم اسپرینگ کریس جنر را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند و بلافاصله شایعات مربوط به همسریابی را برانگیخته است. از آن زمان ، این زوج همچنان به نکات مربوط به دوران عاشقانه جوان خود ادامه می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>