کورتنی کاکس و اد شیران رقص دوستان خود را دوباره ایجاد کردند | ویدئو

[ad_1]

پنج ، شش ، هفت ، هشت! پس از دوستان تجدید دیدار در HBO Max ، کورتنی کاکس بار دیگر پا به کف مونیکا گلر گذاشته تا یک لحظه نمادین تلویزیونی را دوباره خلق کند. در تاریخ 30 مه ، این بازیگر ویدئویی از خود و خواننده اد شیران را در حال انجام برنامه رقص معروف “روتین” به اشتراک گذاشت که مونیکا و راس با امید اینکه توسط والدینشان در جریان برنامه ویژه تلویزیونی شب سال نو دیده شوند ، انجام می دهند.

کاکس کلیپ اینستاگرام را با عنوان “فقط برخی از رقص های معمول با یک دوست” ، عنوان خود و شیران را نشان می دهد که هر حرکت را میخکوب می کند – به جز آن پایان چشمگیر. البته ، ما باید یادآوری کنیم که کاکس هر مرحله را به یاد می آورد ، اما همچنین نمی توانیم از پای گذاشتن شیران به تنظیم رقص چشم پوشی کنیم. اگر هرگز وجود دارد ، او را صدا کنید دوستان راه اندازی مجدد او در حال حاضر به عنوان راس در کار قرار داده است!

از آنجا که بازیگران اصلی اصرار دارند که دیدار مجدد هرگز اتفاق نخواهد افتاد ، طرفداران باید مانند کلیپی که کاکس به اشتراک گذاشته است بازگشت های کوتاه و شیرین خود را به نمایش گرامی بدارند. رقص ها را از سال 1999 و 2021 در فیلم های پیش رو مقایسه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>