کورس کارتیان و کیم کارداشیان و نیکولا کافلان از بریجتون

[ad_1]

کیم کارداشیان و بریجتونپنه لوپه فیتینگتون مشترک هستند؟ همانطور که توییتر این هفته فهمید ، کمد لباس های آنها شامل کرست های سفارشی ساخته شده توسط همان طراح است و کراس اوور غیر منتظره بحث “تن” بوده است.

این افشاگری زمانی اتفاق افتاد که نیکولا کافلان ، بازیگر نقش پنه لوپه در سریال نتفلیکس ، توئیتی را شلیک کرد تا طرفداران راز را مخفی نگه دارند: اینکه کارداشیان “یک الهام بزرگ” برای سه خواهر فیتینگتون است. چه کسی می دانست ؟! پس از یک کج و معوج ، کیم توئیت نیکولا را دوباره منتشر کرد و خواستار حضور در بریجتون مناسب ، نیکولا فاش کرد که آقای مروارید ، طراح مشهور ساخت کرست کمر کمر که کیم زیر لباس Met Gala 2019 خود را پوشید ، نیز ساخته Penelope بریجتون کرست “شما بیش از آنچه می دانید بخشی از دنیای Bridgerton بوده اید!” نیکولا توییت کرد.

کیم بلافاصله پس از پاسخ، “OMG من می خواهم غش کنم !!!!!! آیا این باعث می شود من یک دوشس افتخاری در Bridgerton کنم؟!؟!؟!؟ من ملکه کرست هستم !!!” نیکولا با قدرتی که به وی به عنوان تنها بانوی Whistledown تعلق گرفت ، کیم را “دوشس کارداشیان از کالاباساس” لقب داد که اگر بخواهیم این حرف را بزنیم ، حلقه بسیار خوبی دارد.

بنابراین ، آیا کیم در انتها با لباسی که در آن مناسب است متوقف می شود بریجتون بازیگران فیلم فصل دو؟ فقط زمان مشخص خواهد شد ، خواننده گرامی ، اما در این میان ، ما عکسهای کیم و پنه لوپه را با چشم انداز جدیدی در مورد مخفی کردن کرست های خود در زیر تحسین خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>