کوین فدرلاین در حمایت از بریتنی اسپیرز صحبت می کند

[ad_1]

کوین فدرلاین و بریتنی اسپیرز در باغ بزرگ MGM در لاس وگاس ، نوادا (عکس از کوین مازور / WireImage)

برای اولین بار ، کوین فدرلاین همسر سابق بریتنی اسپیرز در حمایت از پایان دوره محافظه کاری 13 ساله خود صحبت کرد. در 29 ژوئن ، 43 ساله اظهاراتی به مردم از طریق وكیل خود مارك وینسنت كاپلان در پاسخ به جلسه دادرسی محافظه كار بریتنی در 23 ژوئن. مارک به اشتراک گذاشت: “بهترین کار این است که مادرشان سالم و شاد باشد. و اگر هر یک از این موارد درست نباشد ، بهترین شرایط برای حضانت به وجود نمی آید.” “[Kevin] مطمئناً به بریتنی احترام می گذارد و فقط بهترین چیزها را برای او آرزو می کند زیرا وقتی بهترین چیز برای او حاصل شود ، بهترین حالت برای بچه هایشان است. بچه ها مادرشان را دوست دارند و او می خواهد یک رابطه سالم و قوی برقرار شود. ”

مارک افزود که احساس می کند “محافظه کاری به بریتنی خوب خدمت نکرده است و با آنچه او می خواهد سازگار نیست. من فکر می کنم که او باید بتواند این مسئله را به چالش بکشد. و اگر بهترین کار برای او باشد ، کوین از آن حمایت می کند. اگر او قوی و سالم است و می خواهد زندگی خودش را کنترل کند و می تواند این کار را به روشی منطقی و مسئولانه انجام دهد ، قدرت بیشتری برای او دارد. ” وكیل بریتنی در جریان شهادت خود در 23 ژوئن اظهار داشت كه اگر وی از وی بخواهد “پیشنهادی برای پایان دوره محافظه كار” ارائه می دهد. ازدواج کوین و بریتنی از سال 2004 تا 2007 ادامه داشت و این دو در حال حاضر حضانت پسران شان پرستون 15 ساله و جیدن جیمز 14 ساله را دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>