کیتی پری ابروهای سفید شده برای لباس Tinker Bell خود را در “American Idol”

[ad_1]

2 مه شب دیزنی بود اسطوره آمریکایی، بنابراین شما می دانید کیتی پری، قاضی و عاشق اردوگاه همه چیز ، باید مطابقت با موضوع را نشان می داد. نماد پاپ برای این مناسبت لباس براق و خنده دار Tinker Bell به تن داشت که با یک جفت بال بزرگ همراه بود. و خانم تینگ واقعاً به این وظیفه متعهد بود و تا آنجا پیش رفت که ابروهای خود را سفید کند تا بتوانیم جلوه کامل ظاهر را بدست آوریم.

پری یک کلیپ کوتاه از پشت صحنه این پروسه را با 117 میلیون طرفدار خود به اشتراک گذاشت که خواننده را با تعریف از ظاهر خود تحسین کردند. در زیرنویس ، پری از خود با عنوان “gf لگولاس” یاد می کند ، و اشاره به نقش مهم نامزدش در ارباب حلقه ها مجموعه فیلم ها. در ویدئوی مختصر ، شما می توانید ببینید که یک هنرمند مصنوعی قابل توجهی به گوش های خود می زند (که تماشای آن به طرز عجیبی تسکین دهنده است) و محلول سفید کننده بر روی ابروهایش قرار می گیرد.

لکه غلیظ فرمول سفید کننده ، ابروهای پری را از سایه قهوه ای معمولشان به یک بلوند پلاتینیوم که در صورت او تقریباً وجود ندارد ، روشن کرد. این ویدئو فقط این قسمت اولیه از روند لباس را نشان می دهد ، اما ما فکر می کنیم پری با نگاه نهایی آن را کاملاً کشته است.

او وقتی می بینید همه چیز با هم جمع شده واقعا به نظر اثری می رسد. آرایش او کاملا طبیعی است ، به دلیل سایه چشم براق ، تقلب های تند و تیز و رنگ لب صورتی. او همچنین برخی از زرق و برق های بدن را به مخلوط اضافه کرد ، زیرا ، جن ها.

نگاه بسیار قانع کننده ای است ، شاید پیتر پن فقط مجبور شود که بیاید و او را به Neverland منتقل کند.


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به تغییر شکل شدید زیبایی افراد مشهور:


اکنون از روال آرایش سریع و سبک Bebe Rexha لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>