کیتی پری با دوستان ، خانواده و مشاوره برای خود نوجوان صحبت می کند

[ad_1]

کیتی پری سال 2020 را سال تسلیم نامید. اندکی پس از آنکه وی بارداری خود را با نامزد خود اورلاندو بلوم اعلام کرد ، در میان همه گیر COVID-19 جهان به قفل بست. گذشته از داشتن فرزندش ، زندگی نامشخص بود. به جلو به سال 2021 بروید ، و آنچه در پیش است سرانجام واضح تر است. وی اخیراً اعلام کرد که پری مادر جدید دیزی داو 9 ماهه است اقامت آتی او در لاس وگاس، و در 14 مه ، قطعه “الکتریک” را برای 25 امین سالگرد پوکمون منتشر کرد. نماد پاپ با او گپ زد POPSUGAR در مورد گذشته ، حال و آینده – و افرادی که در هر مرحله از او حمایت می کنند.

موزیک ویدئو “الکتریک” از تجربه پری در نوجوانی است که در صنعت موسیقی شروع به کار می کند. وقتی پری در آن زمان از زندگی خود تأمل می کند ، احساس می کند که “کار واقعاً خوبی انجام داده است”. او گفت: “پشیمان نیستم. لغزیدم ، زمین خوردم ، اشتباهاتی مرتکب شدم. از همه آن چیزها آموختم. اما من پسر خوبی بودم دیوانه. فکر می کنم همیشه در جستجوی عشق واقعی و عشق واقعی بودم.” اما اگر مجبور بود به خود جوان ترش توصیه کند ، “کمی احساسات نسبت به پسران را از دست می داد” ، اگرچه “این آهنگ ها را سوخت.”

https://www.youtube.com/watch؟v=ojpTpT5i-PI

وی ادامه داد: “نگران نباشید ، به نوسان خود ادامه دهید ، اشتباه کنید. نظرات را نخوانید. در پایین نظرات حرکت نکنید و بدانید که چگونه زندگی واقعی را از زندگی اینترنتی جدا کنید.” “و پسران حداقل تا 35 سالگی بالغ نیستند.” اشاره ای ظریف به بلوم ؛ این زن و شوهر در 39 سالگی ملاقات کردند. پری احتمالاً این خرد را به دیزی منتقل خواهد کرد ، و شاید حتی پسر 10 ساله بلوم ، فلین ، هرچند که او فاش کرد که قبلاً به او توصیه کرده است – درباره موسیقی ، باور کنید یا نه.

“او واقعاً باحال است. من قطعاً با ظرافت از او به عنوان یک رادار برای” فاکتور جالب “استفاده می کنم.” پری نشان داد ، و او گفت که فلین به او کمک کرده است تا یک آهنگ اصلی برای آخرین آلبوم خود انتخاب کند ، لبخند. “یادم می آید که دو سال پیش” هارلی هاوایی در هاوایی “،” Small Talk “و” Never Really Over “را در لیست پخش داشتم و فقط تست صوتی کور را برای او دوست داشتم و او مانند” هرگز واقعاً بر فراز.’ و من مانند “خوب ، این تنها است. بیایید این کار را انجام دهیم”.

پری کمک و پشتیبانی خانواده در خانه را بدست می آورد و همچنین چند دوست مشهور دارد که او را در صنعت بالا می برند. پری یادآوری می کند: “دعا لیپا همیشه بسیار مهربان بوده است ، و او همیشه به من تبریک می گفت ، مخصوصاً وقتی بچه را به دنیا آوردم. و الی گولدینگ فقط بچه اش را داشت و ما چند عکس را به این سو و آن سو فرستاده ایم.” “سیا در گذشته در بعضی مواقع سنگی بوده است ، وقتی من واقعاً از آن عبور می کردم. و آریانا گرانده ، من و او یکدیگر را خواهیم دید و عقب خواهیم رفت ، و من علاقه زیادی به او دارم. فکر می کنم او فقط بهترین صدا را در صنعت موسیقی به دست آورد. من فکر می کنم تعداد زیادی زن وجود دارد که این روزها با هم ارتباط بیشتری دارند که بسیار عالی است. “

منبع تصویر: تیلور او سالیوان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>